mgr Krzysztof Klimek

Fizjoterapeuta, Fizykoterapeuta, Rehabilitant

2 miesiące temu miałem dość poważny problem z łękotką, bagatelizowałem problem, może raz wybrałem się do ortopedy, który stwierdził że musze podjąć się rehabilitacji. Ból nie ustępował, pomyślałem, że musze znaleźć dobrego fizjoterapeutę… i znalazłem. Pan Krzysztof to profesjonalista – pokazał mi ćwiczenia, które sam mogłem wykonywać w domu, moja noga wróciła do sprawności po kilku tygodniach. Ból zniknął a ja mogę dalej uprawiać sport który kocham. Dziękuje Panie Krzysztofie!

Świetne podejście do pacjenta, pełen optymizm a jednocześnie profesjonalizm. Pan Krzysztof to prawdziwy specjalista - miałam przepukline w kręgosłupie i nie mogłam chodzić a dzięki ćwiczeniom w domu i spotkaniom z panem Krzysztofem w ciągu 2 tygodniu wróciłam do sprawności i normalnego funkcjonowania! Po miesiącu leczenia moge normalnie urpawiać sport. Jestem pod wrażeniem i na prawde polecam!

Wciąż poszukujesz "Fizjoterapeuta Kraków"?

Beauty & Health

Patrycja Trala

Fizjoterapeuta
Gabinet Fizjoterapii dzieci i Niemowląt
Łagiewniki
Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy im. św. Ludwika w Krakowie - Małopolskie Centrum Rehabilitacji Dzieci "Solidarność" w Radziszowie - Instytucja Województwa Małopolskiego
ul. Podlesie 173
32-052 Radziszów
ul. Żwirki i Wigury 29
32-050 Skawina

mgr
Paweł Czarnocki

Fizjoterapeuta
FIZJOTERAPIA PANACEUM Paweł Czarnocki
ul. Długa 38/118 (I piętro)
FIZJOTERAPIA PANACEUM Paweł Czarnocki
ul. Końcowa 15/2