dr n. med. Krzysztof Konarski

Ortopeda, Traumatolog

Nikomu nie polecam tego lekarza jest niekompetentny podejście do pacjenta jest naganne ja się mocno zraziłem

Posiada wiedzę i doświadczenie , ale jest za bardzo "GBUROWATY".

Posiada wiedzę i doświadczenie , ale jest za bardzo "GBUROWATY".

Każdemu polecę tego lekarz.Jest kompetentny i konkretny, a taki lekarz powinien być. Nie uśmiechnięty i wypraszający z gabinetu z powodu braku czasu.Ten lekarz tego nie robi, polecam.

Jestem po przyskrętarzowym złamaniu kości udowej(biodro).Do pana dr.trafiłem poprzez internet.Muszę przyznać,że po wysłuchaniu mnie i obejrzeniu zdjęć rtg,dr.Konarski rzeczowo wyjaśnił mi wszystko o co zapytałem i podjął się dalszego leczenia.Zwrócił uwagę też na moje kolano(związane z tym złamaniem)i po stwierdzeniu stanu zapalnego zaaplikował mi odpowiedni zastrzyk p/zapalny w kolano.Poprzedni lekarz ortopedka?,wogóle tym się nie przjęła,mówiąc,że to ma tak boleć! Teraz jestem i po artroskopii kolana,które wykonewał dr.Konarski.Uważam go za bardzo dobrego,rzeczowego,solidnego lekarza i fachowca w swojej dziedzinie.Więcej takich lekarzy-polecam

Po wizycie u tego lekarza jestem bardzo zniesmaczona. Naburmuszony, niemiły, zachowuje się jakby pracował za karę. Ekspresowe badanie, wybazgrany świstek i wynocha. Żadnego rzeczowego wyjaśnienia, nic. Na zadane pytania odpowiada wymijająco i bardzo krótko. Niczego się nie dowiedziałam podczas wizyty u niego, a wręcz wyszłam zdenerwowana. NIE POLECAM nikomu

Nie jest prawdą, że każdy lekarz tylko wyciąga rękę do pacjęta by wziąć pieniądze. Akurat miałem styczność z tym własnie lekarzem i tutaj w brew opinii ludzi nie oczekuje się zapłaty materialnej od pacjeta. I nie jest to moim skromnym zdaniem ewenement. Może ja mam takie szczęście do lekarzy, że trafiam na dobrych specjalistów w swoim niełatwym przecież fachu i nigdy nie trafiłem na takiego co bierze. A mam już 54 lata i leczę się od lat młodzienczych na przewlekłą chorobę połudzia lewej nogi. Myślę, że gdyby nie wspólna pomoc ortopedów którzy mnie leczyli, dawno już nie miałbym nogi.
Kamiński Zbigniew

To wspaniały lekarz, wyrozumiały, bardzo mi pomógł, wyleczył mnie. Polecam - świetny fachowiec.