lekarz Krzysztof Kot

Świetnie prowadzona ciąża, wcześniej chodziłam tez na wizyty co jakiś czas. Przemiły człowiek. Bardzo konkretny, odpowiedzialny, miły. Polecam z całego serca! Można zadać każde pytanie, luźny w rozmowach. Jestem bardzo zadowolona. Totalnie nie rozumiem wcześniejszych negatywnych komentarzy.

Podziękowania dla pana doktora który wyleczył mnie z kobiecych chorób,dziękuję mu za opiekę i serdeczność okazaną z jego strony.Chylę czoło przed tym lekarzem.

nieprzyjemny zarozumiały gbur nie polecam zadnej kobiecie tak niedouczonego lekarza

Nie znam lepszego lekarza jak p.Kota,nie prawdą jest,że nie poświęca czasu pacjentce,duży plus u Niego to,to że potrafi słuchać.Pozwolę sobie napomknąć,że moje ciążę prowadził Jego tata(wspaniały człowiek)i to wszystko co najlepsze p.Kot przejął po swoim ojcu.Polecam jak najbardziej tego lekarza.P.S.Wyleczył mnie z babskich chorób.Dziękuję,pozdrawiam i polecam.

godny zaufania lekarz, bardzo mi pomógł.

godny zaufania lekarz, bardzo mi pomógł.

NIE STOSUJE DOSTATECZNEJ PROFILAKTYKI. WYKORZYSTUJĄC MOJE ZAUFANIE WPROWADZIŁ MNIE W BŁĄD NIE PODAJĄC PRAWDZIWYCH NASTĘPSTW CHOROBY I LECZNIA. OGRANICZA CZAS WIZYTY I WSZELKIE DZIAŁANIA DO MINIMUM. BADA "NA ŻYCZENIE" PACJENTKI JEŻELI NIE SĄ ZGŁASZANE DOLEGLIWOŚCI (SAM FAKT ZGŁOSZENIA SIĘ DO GABINETU TO ZA MAŁO). NIE POTRAKTOWAŁ POWAŻNIE MOICH DOLEGLIWOŚCI.NIE ZAPROPONOWAŁ ŻADNYCH INDYWIDUALNIE DOBRANYCH METOD WŁAŚCIWYCH DLA WIEKU I OGÓLNEGO STANU MOJEGO ZDROWIA ZDROWIA.PO TRZECH LATACH, ZE STRACONYM ZDROWIEM PRÓBUJĘ ZNALEŻĆ POMOC W INNYM GABINECIE.