Panie Doktorze bardzo dziekuję za wsparcie,kompetencje,uprzejmość,troskę o to aby nic nie bolało.Cały zabieg przebiegł faktycznie bez bólu i stresu a ja należę do osób wyjątkowo panikujących.Polecem wszystkim Doktora Kowalczyka naprawdę godny polecenia lekarz.Dziękuję również całemu wspaniałemu personelowi.Na zadane pytania Panie odpowiadały z uśmiechem na twarzy przy czym bardzo kompetentnie.Jeszcze raz wielkie dzięki.

Kolejny wspaniały lekarz z kliniki Artyści Uśmiechu u którego miałem przyjemność się leczyć. Był to ostatni etap mojego leczenia ponieważ Dr Kowalczyk robił korony porcelanowe. Dziękuję

Doktor Kowalczyk to bardzo dobry specjalista i prawdziwy profesjonalista. Zawsze uśmiechnięty :) U mnie robił kilka koron na implantach a z przodu licówki. Wszystko bezboleśnie. Efekt ostateczny dokładnie taki jak sobie wymarzyłam. Teraz mogę się uśmiechać...

Miałem robione korony i licówki ze względu na mocno przebarwione i zniszczone zęby przez antybiotyki w dzieciństwie oraz moje własne zaniedbanie. Cel był taki aby zęby były białe ale naturalne. Efekt ostateczny przeszedł moje oczekiwania. Zęby wyglądają pięknie. Dziękuję.

Jestem pacjentką Dr Kowalczyka (klinika Dentis, W-wa) od chyba dwóch lat i jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Trafiłam do Niego przypadkiem, jak ukruszyła mi się "1". Zaufałam Dr. Kowalczykowi na tyle, że zdecydowałam się, żeby zajął się moją protetyką i kosmetyką wraz z endodoncją. Właściwie, to ten Pan zmobilizował mnie do tego. Jego fachowość, podejście nie tylko jako do pacjenta, ale i jako do człowieka. Dr Kowalczyk nie pozwala na ból, zbytnie uszczuplenie portfela, przy jednoczesnym zachowaniu idealnego leczenia (bez fuszerki i oszczędności na materiale). Jest gotowy poświęcić swój prywatny czas poza godzinami pracy, gdy zajdzie potrzeba przyjść wcześniej, albo pozostać dłużej w gabinecie. Mam nawet z Doktorem prywatny kontakt telefoniczny w nagłych przypadkach. Jest cierpliwy, zawsze opowiada co robi i w jakim celu. Z empatią podchodzi do pacjenta. Miły, sympatyczny, z poczuciem humoru. Z czystym sumieniem mogę polecić Doktora Kowalczyka. Mam nadzieję, że taki pozostanie zawsze, pomimo upływu lat w zawodzie :)

Nie spotkalem dotad lepszego dentyste! Polecam!

Nie spotkalem dotad lepszego dentyste! Polecam!

Dziękuję za pomoc z bolącym zębem, od razu poczułam się dużo lepiej.

Dziękuję za pomoc z bolącym zębem, od razu poczułam się dużo lepiej.

Doskonały specjalista. Każdemu polecam.

Doskonały specjalista. Każdemu polecam.

Chyba polubię chodzenie do dentysty. Nic nie bolało. Szybko, konkretnie i na temat. Byłam tak odprężona, że byłam bliska drzemki na fotelu dentystycznycm. Panie Doktorze - bardzo dziękuję:)

Polecam wszystkim !!! Jedyny dentysta który potrafi cokolwiek zrobić z moim uzębieniem i ma cierpliwość do mnie i mojego odruchu wymiotnego.Większość chciała mnie usypiać.Naprawdę polecam.