lekarz Krzysztof Krauze

Ortopeda

Super lekarz. Rehabilitowalem się wiele lat tracąc cenny czas i kupę kasy. Dokładnie 18 lat. Dr. Krauze natychmiast znalazł na rtg i na mmr to czego inni wcale nie widzieli. Zoperowal i ledzwiowy i szyjny a było to 7 lat temu. Dzięki tym operacjom od tych 7 lat ani razu nie byłem na żadnej rehabilitacji i nie wiem co to drętwienie rąk i już nie grozi mi wózek bo nie mam już opadajacej stopy. Szkoda że tak późno trafiłem na tak wspaniałego lekarza bo słuchałem się ,,niby fizykoterapeutow,, że lepiej sie rehabilitowac a nie operować. Przez nich byłbym rośliną. Polecam każdemu dr. Krauze. Lekarz z powołania.

JEDEN Z NAJLEPSZYCH POLSKICH SPECJALISTÓW --MIŁY I CIEPŁY LEKARZ PAMIĘTAM GO Z W.I.M NA SZASERÓW ZIDENTYFIKOWAŁ ON PIERWSZY WYPADEK W PRACY W 2004 ROKU JEDNORAZOWY --- SERDECZNIE PROSZĘ PANA DOKTORA O POMOC OPERACJA CAŁEGO KRĘGOSŁUPA JEST NIEZBĘDNA BOWIEM TAMTEN URAZ ZRECHABILITOWAŁEM I 5 LAT PÓŻNIEJ PRACOWAŁEM ALE W 2008 ROKU PRACOWAŁEM JAKO KONSERWATOR-ELEKTRYK I FIRMA ZMUSZAŁA MNIE DO PRAC CIĘŻKICH W WYMUSZANYCH POZYCJACH 150-200 KG WE DWUCH 7-9 TYGODNI I NASTĄPIŁO ZDEFORMOWANIE CAŁEGO KRĘGOSŁUPA I POWSTAŁY TĘTNIAKI MNOGIE OBECNIE NIE MOGĘ CHODZIĆ MAM SKIEROWANIE DO SZPITALA I PROSZĘ O PANA POMOC OD 2008 ROKU TRACĘ WZROK A W WOJSKU BYŁEM RUSZNIKARZEM DO 2008 WZROK MIAŁEM SOKOLI -OBECNIE DO LAT JEST NIE TRZYMANIE MOCZU,ZDAŻA SIĘ KAŁU, FUNKCJE SEKSUALNE USTAŁY,WIELE KRWAWIEŃ WEWNĘTRZNYCH --STAN JEST KRYTYCZNY --PROSZĘ PANA DR.O POMOC ADAM ZIEMNICKI ---SERDECZNIE POZDRAWIAM PANA PANIE RYSZARDZIE

Według mnie rewelacyjny lekarz! Byłam u wielu specjalistów, niesamowity ból nóg od kolan w dół interpretowali jako rośnięcie kości, lub ból od kręgosłupa, stwierdzono u mnie dyskopatię, której nie mam. Paranoja! Dzięki doktorowi Krauze do dziś nic mnie nie boli. Po kilku wizytach i kompleksowych badaniach, bez zbędnego leczenia farmakologicznego rozpoznał zbyt cienką chrząstkę stawową, minęło już 5 lat i do dziś nie odczuwam żadnych bóli. Z czystym sumieniem polecę każdemu tego lekarza!

Zdecydowanie odradzam! Pan doktor zalecił naszemu dziecku najpierw szerokie pieluchowanie, a kiedy to nic nie dało (co ciekawe nawet nie pamiętał że zalecił pieluchowanie) - założenie tzw. frejki. To przedpotopowe i szkodliwe metody leczenia bioderek krytykowane przez wielu specjalistów. Zrezygnowaliśmy z porad tego pana. Po kilku wizytach u poleconego fizjoterapeuty i codziennych ćwiczeniach z bioderkami wszystko w porządku!

Bardzo dobry lekarz. Polecam. Rok temu miałam operacje na szyjny, teraz będę miała na lędzwiowy,ufam temu lekarzowi

Bardzo dobry lekarz. Polecam.

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Otwock"?

SZPZLO Warszawa Wawer

Otwock ul.Konarskiego 13
Otwock
Prywatny Gabinet Lekarski
al. Stanów Zjednoczonych 23/14
Przychodnia Lekarzy Specjalistów "SERCE"
ul. Okrąg 3a
Przychodnia "Babka-Medica" Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Słomińskiego 19 lok. 517
Prywatny Gabinet Lekarski
al. Stanów Zjednoczonych 23/14
05-400 Otwock
Specjalistyczna Przychodnia Rehabilitacyjna i Lecznicza "ORTO"
ul. Opaczewska 43 lok.125 (I piętro)

Waldemar Przybysz

Ortopeda dziecięcy
Kołłątaja 50 (Centrum Medyczne nad Świdrem)
05-402 Otwock
Grunwaldzka 13 (Rodzinne Centrum Zdrowia)
05-402 Otwock
Medycyna Dziecięca
ul. Gawędziarzy 18,
Rembertów
NZOZ Medycyna Dziecięca. Poradnia Lekarzy Specjalistów
NZOZ MILLENIUM s.c. D.Wójtowicz, I.Ulijasz
ulica Radomska 11