lekarz Krzysztof Krauze

Podczas pierwszej wizyty, na którą przyszedłem z rezonansem magnetycznym, Pan doktor dokładnie wytłumaczył mi co widać i skąd moje problemy z rwą kulszową. Przeprowadził też dokładne badanie i skierował na operację discektomi przepukliny dysku L4/L5, L5/S1. Cały personel szpitala w Otwocku bardzo przyjazny i profesjonalny, operacja wg planu. Przyjęcie we wtorek, zabieg w środę, w piątek powrót do domu. Serdecznie polecam dr. Krauze i cały szpital w Otwocku.

Polecam b.dobry specjalista z nieograniczonym doświadczeniem chirurgicznym , lepszy praktyk niż gawędziarz .

Super Lekarz 16 grudnia operował mi kręgosłup szyjny,, jest bardzo konkretny dokładny i bardzo serdeczny.. Leżałam na oddziale XII super opieka.. Naprawdę bardzo polecam i dr. Krauze jak i szpital w Otwocku..

Fachowiec w każdym calu. Wszystko dokładnie tłumaczy pacjentowi, uprzejmy, cierpliwy. Przeprowadza dokładny wywiad, zleca wszystkie potrzebne badania żeby zarekomendowac najlepsze metody leczenia. Czekam na operację kręgosłupa szyjnego i jestem spokojna bo wiem że jestem pod opieką wspaniałego lekarza

Super lekarz. Rehabilitowalem się wiele lat tracąc cenny czas i kupę kasy. Dokładnie 18 lat. Dr. Krauze natychmiast znalazł na rtg i na mmr to czego inni wcale nie widzieli. Zoperowal i ledzwiowy i szyjny a było to 7 lat temu. Dzięki tym operacjom od tych 7 lat ani razu nie byłem na żadnej rehabilitacji i nie wiem co to drętwienie rąk i już nie grozi mi wózek bo nie mam już opadajacej stopy. Szkoda że tak późno trafiłem na tak wspaniałego lekarza bo słuchałem się ,,niby fizykoterapeutow,, że lepiej sie rehabilitowac a nie operować. Przez nich byłbym rośliną. Polecam każdemu dr. Krauze. Lekarz z powołania.

JEDEN Z NAJLEPSZYCH POLSKICH SPECJALISTÓW --MIŁY I CIEPŁY LEKARZ PAMIĘTAM GO Z W.I.M NA SZASERÓW ZIDENTYFIKOWAŁ ON PIERWSZY WYPADEK W PRACY W 2004 ROKU JEDNORAZOWY --- SERDECZNIE PROSZĘ PANA DOKTORA O POMOC OPERACJA CAŁEGO KRĘGOSŁUPA JEST NIEZBĘDNA BOWIEM TAMTEN URAZ ZRECHABILITOWAŁEM I 5 LAT PÓŻNIEJ PRACOWAŁEM ALE W 2008 ROKU PRACOWAŁEM JAKO KONSERWATOR-ELEKTRYK I FIRMA ZMUSZAŁA MNIE DO PRAC CIĘŻKICH W WYMUSZANYCH POZYCJACH 150-200 KG WE DWUCH 7-9 TYGODNI I NASTĄPIŁO ZDEFORMOWANIE CAŁEGO KRĘGOSŁUPA I POWSTAŁY TĘTNIAKI MNOGIE OBECNIE NIE MOGĘ CHODZIĆ MAM SKIEROWANIE DO SZPITALA I PROSZĘ O PANA POMOC OD 2008 ROKU TRACĘ WZROK A W WOJSKU BYŁEM RUSZNIKARZEM DO 2008 WZROK MIAŁEM SOKOLI -OBECNIE DO LAT JEST NIE TRZYMANIE MOCZU,ZDAŻA SIĘ KAŁU, FUNKCJE SEKSUALNE USTAŁY,WIELE KRWAWIEŃ WEWNĘTRZNYCH --STAN JEST KRYTYCZNY --PROSZĘ PANA DR.O POMOC ADAM ZIEMNICKI ---SERDECZNIE POZDRAWIAM PANA PANIE RYSZARDZIE

Według mnie rewelacyjny lekarz! Byłam u wielu specjalistów, niesamowity ból nóg od kolan w dół interpretowali jako rośnięcie kości, lub ból od kręgosłupa, stwierdzono u mnie dyskopatię, której nie mam. Paranoja! Dzięki doktorowi Krauze do dziś nic mnie nie boli. Po kilku wizytach i kompleksowych badaniach, bez zbędnego leczenia farmakologicznego rozpoznał zbyt cienką chrząstkę stawową, minęło już 5 lat i do dziś nie odczuwam żadnych bóli. Z czystym sumieniem polecę każdemu tego lekarza!

Zdecydowanie odradzam! Pan doktor zalecił naszemu dziecku najpierw szerokie pieluchowanie, a kiedy to nic nie dało (co ciekawe nawet nie pamiętał że zalecił pieluchowanie) - założenie tzw. frejki. To przedpotopowe i szkodliwe metody leczenia bioderek krytykowane przez wielu specjalistów. Zrezygnowaliśmy z porad tego pana. Po kilku wizytach u poleconego fizjoterapeuty i codziennych ćwiczeniach z bioderkami wszystko w porządku!

Bardzo dobry lekarz. Polecam. Rok temu miałam operacje na szyjny, teraz będę miała na lędzwiowy,ufam temu lekarzowi

Bardzo dobry lekarz. Polecam.

Dr Krauze to lekarz z powołania. Jest zainteresowany pacjentem i ma ogromną wiedzę. Subtelny i rzetelny, godny polecenia i każdej pochwały.