lekarz Krzysztof Król

2,6
2,4
2,4
2,6

szczerze radzę wystrzegać się tego lekarza. po 5 minutach rozmowy usiłował zrobić mi punkcję zatok bez rękawiczek brudnymi narzędziami zero wyczucia, wbił mi igłę w nos praktycznie bez znieczulenia i nie trafił w zatokę tylko w śluzówkę cała zalałam się krwią leciała z ust i nosa byłam cała we krwi(spodnie, bluzka) Naprawdę odradzam!

Doktor Król wyleczył mnie z przewlekłego nieżytu nosa który miałam prawie 30 lat.Przez tyle lat bowiem żaden z lekarzy nie potrafił mi pomóc.Wystarczyła jedna wizyta i po 3 tygodniach mogłam wreszcie po 30 latach oddychać przez nos bez użycia kropli do nosa, tyle lat się męczyłam, wielkie dzięki Panie Doktorze.

Przepisał mi krople do nosa od których działania popadłem w stan lękowo-depresyjny... Dureń nawet nie ostrzegł o działaniu po odstawieniu leku moje laryngologiczne schorzenie samo przeszło. NIE POLECAM !!!

Miałem z tym lekarzem do czynienia 4 lata temu i dla mnie byl bardzo dobry.

Miałem z tym lekarzem do czynienia 4 lata temu i dla mnie byl bardzo dobry.

Miałam kilka lat temu doczynienia z tym lekarzem, gdy moje dziecko poważnie zachorowało i powiem szczerze w żołądku mi się przewraca gdy o nim wspominam. Jest po prostu ******.