prof. dr hab. n. med. Krzysztof Kula

2,9
2,5
2,6
2,6

Haha jak przeczytałem pierwszy komentarz to zacząłem się aż śmiać! 100% w punkt ten lekarz bardziej nadawałby się na komika niż na lekarza! „aktorsko-teatralnej otoczki wizyty,dowcipow o stosunkach damsko-meskich nie dowiedzialem sie totalnie niczego o swoich problemach”! Będą u tego Pana słyszałem tylko głupie gadki i żarciki gdy tłumaczyłem o swoich problemach bądź dolegliwościach to czułem jakby Pan doktor to olewam i gadał tylko dalej swoje głupoty nawet mnie nie obejrzał ani nie zbadał po czym przepisał maść bez recepty za 8PLN xDE najgorzej wydane 300zloty w życiu. Totalne dno ...

Totalne dno !

Bylem kilka razy pacjentem profesora i oprocz aktorsko-teatralnej otoczki wizyty,dowcipow o stosunkach damsko-meskich nie dowiedzialem sie totalnie niczego o swoich problemach a najlepszym lekarstwem na wszystko jest od lat lek na cukrzyce,ktorej nie mam.Pan profesor najlepsze lata ma juz dawno za soba.Medycyna rozwija sie kazdego dnia jednak profesor zatrzymal sie w swoich przekonaniach i wiedzy.Nie polecam marnowac czasu i pieniedzy bo zero konkretow,badan a posmiac sie w milej rozmowie mozna wszedzie ale nie tego oczekuje sie od lekarza.

Najlepszy specjalista jakiego spotkaliśmy na swojej drodze. Dzięki niemu mamy wspaniałą córeczkę. Chociaż inni skazali na na in vitro bez szans na naturalne zapłodnienie. Polecam z całego serca parom starającym się o potomstwo. Poza tym przemiły człowiek.

Moja poprzednia opinia o Panu Profesorze była bardzo pozytywna. Szczególnie jeśli chodzi o podejście do pacjenta. Diagnoza i leczenie też okazały się trafione. Niestety czar prysł. Chciałem poprosić Pana Profesora o receptę lub podanie nazwy leku który mi przepisał na poprzedniej wizycie bo receptę może wypisać lekarz POZ aby nie marnować profesorskiego czasu. Reakcja była dosyć dziwna bo w mało delikatny sposób wyjaśnił mi, że nie zrobi tego bo to kosztuje a w ogóle to marnuje jego drogocenny czas. Mnie nawet nie chodziło o kwestię płatności za wizytę bo mi to było całkowicie obojętne ale o kwestię podejścia do człowieka. Tak nie wolno postępować Panie Profesorze. Pieniądze to nie wszystko a ludzie którzy tylko o nich myślą nie są dobrymi ludźmi. Bardzo szkoda bo fachowiec z Pana Profesora na pewno nieprzeciętny ale przede wszystkim trzeba być człowiekiem !!! Ja nie narzekam na braki kapitału bo sporo zarabiam ale nie wyobrażam sobie abym się tak zachował wobec drugiego człowieka jak Pan Profesor wobec mnie.

Pozdrawiam
Dariusz

Profesor z wiedzą, niestety nie mógł nam pomóc, badań nie wykonuje na podstawie zdjęć... i mówi jak jest bez motaczenia i nakłaniania na kolejną wizytę.

Gość niewątpliwie uchronił mnie przed wyciąganiem kasy przez innych "profesorów". Jednak kompletnie olał moje problemy, wypowiedział się tylko na podstawie zdęcia cżłonka, nie kazazł zdjąć spodni i powiedział, że przyroda ma bardzo duży rozrzut normy. Powiedział, że mam oczy i nogi, więc powieniem iść do Częstochowy. A ja jak nie miałem baby tak nie mam.

Powinien siedziec w ogordku i zajmowac sie grzadkami, bo jakos w gabinecie kiedy place za wizyte 150 nie mam ochoty sluchac o tym, ze on potrzebuje viagry.

bylem pacjentem Profesora Kuli i powiem ze jako lekarz to czlowiek doswiadczony ale i tak mi nie mogl pomoc