lekarz Krzysztof Kuropatwa

Ekspert zdecydowanie godny polecenia. Trafiłem do szpitala po wypadku ze złamaniem z przemieszczeniem kości ramienia, wieloodłamowej łokcia i nadgarstka. Po wstępnych oględzinach prognozy były mało optymistyczne. Operacja trwała sześć godzin, druty, płyty i śruby. Jestem wielce zadowolony z efektów a lekarze rehabilitanci pełni podziwu dla pracy jaką doktor wykonał,żadnych komplikacji, dosłownie uratował mi rękę.

Ekspert zdecydowanie godny polecenia.

Odwiedziłem pana doktora w przychodni na Poborzańskiej ze skierowaniem ze szpitala na pooperacyjną zmianę opatrunku. Stwierdził że w ramach NFZ mnie nie przyjmie ale komercyjnie za 100zł jak najbardziej. Z tego co zauważyłem to standard u tego doktora. Nie skorzystałem. Nie po to płacę składki co miesiąc żeby płacić drugi raz jak akurat potrzebuję iść do lekarza.

Miałam to szczęście, że trafiłam do doktora Kuropatwy. Trafnie ocenił stan i rodzaj leczenia mojej nogi po otwartym złamaniu kości udowej. Dzięki niemu noga jest sprawna i moge normalnie chodzić. Jest to lekarz bardzo rzeczowy i konkretny. Podtrzymuje na duchu, a w gorszych chwilach zawsze służy dobrym słowem. Specjalista, profesjonalista, miły człowiek. Taki prawdziwy lekarz z powołania. Polecam.

Doskonały specjalista, wspaniały człowiek. Komunikatywność, uprzejmość, podejście z zaangażowaniem do pacjenta, efektywność leczenia oraz trafność w stawianiu diagnozy sprawiają. że jest lekarzem godnym polecenia!

sprawiają. że jest lekarzem godnym polecenia!

Dziś w szpitalu brodnowskim wyciągał druty z Reki mojej babci po złamaniu, pookoło 25cm x6 na żywca bez znieczulenia, krzyczała cały szpital, po tym jak zemdlała spytał się mojej mamy czy babcia jest chora na serce! Nie polecam!!!

Pacjent co pięć minut na wizytę w przychodni czeka się miesiąc lub dwa a lekarz traci czas na beznadziejne dyskusje. Brak zainteresowania pacjentem i jego schorzeniami, spychologia. Nie polecam.

Operował mojego syna w szpitalu bródnowskim w sierpniu 2015roku (wieloodłamowe złamanie szyjki i głowy kości promieniowej - otwarte nastawienie złamania, zespolenie płytą oraz śrubami, położenie przeszczepów kostnych). Zabieg wykonany znakomicie, co widać na zdjęciach rengenowskich (śruby i płytka ułożone doskonale, nietknięte nerwy). Mimo że cały dzień operował, wieczorem na obchodzie udzielił wyczerpujących informacji. Pozytywnie nastawiony, co udziela się pacjentowi. Kontrolował stan pooperacyjny. Zlecił i kontrolował rehabilitację na oddziale. Świetny fachowiec w operacjach ortopedycznych. Praktyk a nie teoretyk. Gorąco polecam !!!