lekarz Krzysztof Łabuzek

Internista, Lekarz farmakolog

Moja tarczyca została okiełznana a co za tym idzie, odzyskałam życie bo już sama ze sobą nie mogłam wytrzymać. Nie mam żadnych skutków ubocznych jeśli chodzi przepisane leki, czuję się rewelacyjnie. Mojego męża Pan prof. też leczy i polecamy z całego serca.

Pomimo aktywności fizycznej i diety nie mogłam się odchudzić. Pan Krzysztof zdiagnozował mnie i stwierdził, że mam kłopoty hormonalne. Po kilku miesiącach leczenia farmakologicznego odzyskałam właściwie wzorową sylwetkę. Teraz zażywam leki, ale to nie to co kiedyś. Daje wiarę w nowe życie, prawdę mówiąc.

Całą moją rodzinę u niego leczę. Dojeżdżamy do niego specjalnie z Katowic. Jeden z lepszych specjalistów w kraju, jeżeli chodzi o choroby wewnętrzne. Rewelacyjne kwalifikacje.

Jeden z niewielu lekarzy, jakich znam, który dostrzega w lekach skutki uboczne i potrafi dobrać dawki tak, aby okazały się skutecznie w krótkim czasie.

Ma dostęp do najbardziej nowoczesnych leków. Istnieje nawet opcja terapii eksperymentalnej w mocno krytycznych przypadkach.

Jeden z najbardziej zaufanych lekarzy, którzy potrafią dopasować leczenie farmakologiczne pod różnorodne schorzenia, bez wywoływania skutków ubocznych.

Poważna farmakoterapia poprowadzona bez skutków ubocznych, skutecznie. Szczerze polecam ! Bardzo dobry lekarz

Wystawiam, jak najbardziej zasłużoną, pozytywną opinię, ponieważ pan Krzysztof to właściwy człowiek na właściwym miejscu. Leczenie przebiegło bardzo szybko.

Długo czekałam na wizytę, ale było warto :) Doktor przyjął mnie specjalistycznie i zreorganizował mi system leczenia cukrzycy, na bardziej korzystny w codziennych czynnościach.

Zminimalizował mi mocno problemy z nadciśnieniem tętniczym. Przejechałem z polecenia całą Polskę, żeby się do niego dostać i było warto.