lekarz Krzysztof Lemański

Polecam. Na wizycie domowej lekarz bardzo uprzejmy. Mimo płaczącego rocznego dziecka, długo Go osłuchiwał, sprawdził i uszy i gardło, a do tego był miły dla malucha. Dokładnie omówił i opisał dawkowanie przepisanych leków. Plus za umycie rąk przed badaniem dziecka.

Szczerze Polecam ,bardzo mądry człowiek z dużym doświadczeniem jego wizyta u moich dzieci uspokoiła mnie ze ten człowiek wie co robi i napewno bedzie poprawa ich zdrowia .

O doktorze dowiedzialam sie przypadkowo. Poniewaz corce tego dnia stan pogarszal sie z godziny na godzine a wizja biegania po przychodniach dyzurnych przerazala mnie, pomyslalam, ze nic nie trace i postanowilam zadzwonic do P. doktora Lemanskiego. Zgadzam sie z wczesniejszymi niektorymi opiniami, ze przez telefon nie zapunktowal. Ale bez problemu nie odmowil przyjazdu do dziecka i w ciagu 30 min byl juz na miejscu. Bardzo fachowo podszed do badania 3,5 letniego dziecka. Wysluchal dokladnie moich uwag i pomimo ze dzien wczesniej rowniez ogladal corke lekarz na wizycie prywatnej to jednak dr Lemanski postawil trafna diagnoze: zapalenie migdalkow, ktore moze przerodzic sie w ostry ropny stan jesli szybko nie zareagujemy. Corka dostala dobry antybiotyk tego samego dnia przespala bez problemu cala noc. Z dnia na dzien bylo juz lepiej. Nie bylo problemu rowniez z kontaktem telefonicznym, gdy chcialam cos dopytac poniewaz na samej wizycie niektore informacje mi umknely. Wszystko doktor zapisuje na kartce i nie zapomina o myciu rak przed badaniem. Naprawde kompetenty i przede wszystkim posiada duze doswiadczenie, wiec spokojnie mozna mu oddac pocieche w jego rece. Polecam tym rodzicom ktorzy stracili nadzieje, ze sa jeszcze dobrzy pediatrzy. Naprawde cieply i rzeczowy czlowiek. Mialam szczescie, ze trafilam na dr Lemanskiego.

Super lekarz. Po wizycie u 2 innych lekarzy w szpitalu z których byłam bardzo niezadowolona, aptekarka poleciła mi pana Lemanskiego ( jak zobaczyła jaką dawkę antybiotyku wypisano w szpitalu). Przyjechał szybko, była bardzo miły, trafnie dobrał leki. Dziecko na drugi dzien czuli sie juz dużo lepiej. Wg mnie bardzo dobry lekarz. Polecam.

NIE POLECAM!! Zero podejścia do dziecka, nieprzyjemny i przemądrzały, Nie mam opinii wobec kompetencji bo nie osłuchał nawet mojego dziecka które płakało na widok nieprzyjemnego człowieka. Dodam że był na prywatnej wizycie w domu.

Posiadam abonament w Luxmed, ale to dr Lemański od czasu do czasu ratuje moją rodzinę z opresji. Jak dotąd wyłącznie trafne diagnozy i szybkie wyleczenie dzieci.

Polecam tego lekarza leczę u niego syna jak miał 2 lata i ma już 14 lat, zawsze myje ręce przed badaniem pacjenta a to podstawa ,lekarze rodzinni nie znają się tak na dzieciach syn miał zapalenie płuc i po pół godziny po wizycie u lek.rodzinnego -się nie poznał i po przyjeździe dr. Lemańskiego dziecko powiedziało literę i wynik osłuchania był jednoznaczny zawsze trafił na leki i po 3 dniach dziecko się nie męczyło i nie gorączkowało bardzo dobry kontakt tel. i szybko przyjeżdża, bardzo dobry fachowiec dziś też był u mojego dziecka. wizyta 100 zł ale nie wydaję na nie trafione leki !!!!

Dzisiaj Pan doktor był u nas na wizycie, był sympatyczny i zabawny oraz dla dziecka miły (spotkałam naprawde opryskliwych jak dr Petri czy Stawarz przez telefon). Był konkretny tłumaczył na co i dlaczego wypisuje dany lek. A jestem wdzięczna bo mnie uspokoił i przekonał, że nie ma co panikować odrazu. Nie spieszył się i sprawdził wszystko łacznie z uszami pomimo, że to jelitówka.Polecam

Super lekarz!Bardzo kompetentny, zawsze dyspozycyjny, bardzo szybko stawia trafną diagnozę i zawsze pomoże dziecku. Dzieci go lubią i najważniejsze nie boją się wizyt Pana doktora!Naprawdę jest to najlepszy pediatra w Szczecinie z jakim się spotkaliśmy!Polecam!!!! ( a przetestowaliśmy wielu)

( a przetestowaliśmy wielu)

Absolutnie polecam Pana dr. Lemańskiego . Pomagał nam już ok. 4-5 razy, pierwszy raz, kiedy córka miała około 2 lat. Wcześniej tego dnia byliśmy w państwowej przychodni, gdzie lekarka powiedziała, że nic "nie widzi' i to lekkie przeziębienie (dziecko płakało, nie chciało jeść). Po południu przyjechał Pan doktor i dosłownie w 2sek. po zajrzeniu do gardła stwierdził anginę. Leki dały rezultaty już tego samego dnia. Może i dr. Lemański nie jest jakimś nad wyraz dowcipnym i ogromnie towarzyskim człowiekiem, ale nie pracuje przecież jako konferansjer ! :) Widać, że lubi ...

Może i dr. Lemański nie jest jakimś nad wyraz dowcipnym i ogromnie towarzyskim człowiekiem, ale nie pracuje przecież jako konferansjer ! :) Widać, że lubi dzieci, jest po prostu rzeczowy i - co najważniejsze - stawiane przez niego diagnozy są szybkie i zawsze trafne.
Jeśli więc zależy Państwu na naprawdę dobrym lekarzu, szczerze polecam dr. Lemańskiego.