dr n. med. Krzysztof Lewiński

Endokrynolog, Internista

Uważam, że jest to właściwy człowiek na właściwym stanowisku. Nie kieruje się własnym interesem tylko dobrem pacjenta.

leczy mnie juz kilka lat (tarczyca) i powtórzę jak wszyscy: bardzo sympatyczny, cierpliwy - godny polecenia.

Lekarz godny polecenia, polecam serdecznie.

Lekarz godny polecenia, polecam serdecznie.

bardzo kompetentny, już na pierwszej wizycie wszystko mi wyjaśnił, odpowiedział wyczerpująco na wszystkie moje pytania

Spokojny, opanowany człowiek. Życzliwy dla pacjenta i godny polecenia. Szybko diagnozuje, wykonuje badania jest bardzo kompetentny.

Najwspanialszy lekarz do jakiego chodziłam, cierpliwy bardzo miły, uprzejmy i sympatyczny a co najważniejsze pomógł mi i to bardzo szybko. Chodziłam wcześniej do innych lekarzy ale to była porażka...

świetny specjalista, wyleczył mi tarczycę:) poza tym nie odwala tylko poświęca pacjentowi dużo czasu i uwagi, wychodząc od dra ma się poczucie, że jest się w dobrych rękach.

Bardzo dobry, kompetentny lekarz, życzliwy, mający czas i cierpliwość dla pajenta. Tłumaczy objawy, przebieg i metady leczenia.

wspanialy lekarz,dzieki niemu czuje sie super polecam wszystkim ktorzy maja problem z tarczyca