dr hab. n. med. Krzysztof Łukaszuk

Endokrynolog, Ginekolog

Jestem bardzo zawiedziona wizytą. Nie wiem kto pisze te pozytywne opinie. Nie polecam !!!!!

Wizyta panstwowa, bardzo mila,ciepla osoba. Przejmuje sie problemami chorych, chetnie wszystko wyjasnia, podnosi na duchu, poswieca wystarczajaco duzo czasu pacjentom. Pamieta o swoich pacjentach, odwiedza na salach chorych i pyta o zdrowie, zaangazowany w to co robi.

Po dwóch wizytach prywatnych odnoszę wrażenie, że pan dr jest specjalistą w dziedzinie ginekologii, jadnak napewno nie w dziedzinie kontaktów interpersonalnych i empatii w stosunku do problemów zdrowotnych i psychicznych kobiet.

Do Doktora nawet w trudnych chwilach idzie się z uśmiechem na ustach. Jest osobą bardzo ciepłą i otwartą, z poczuciem humoru i moim zdaniem bardzo kompetentną. Dzięki Panu Doktorowi mam parkę wspaniałych dzieci:) Między innymi dzięki jego spokojnemu, cierpliwemu podejściu do całej sprawy tamten okres wspominam wręcz z nutą sentymentu. Życzyłabym sobie aby zawsze w trudnych chwilach na mojej drodze stawali lekarze tacy jak Pan Doktor. Dziekuję Doktorze:)

Trudno oceniać wiedzę merytoryczną doktora, kiedy sie nie jest lekarzem. Niemniej jednak, dr Łukaszuk robi fatalne wprost wrażenie. Nie tłumaczy spóźnień, nie wyjaśnia podejmowanych kroków leczenia, na zadawane pytania odpowiada z dużą niechęcią lub ironicznym uśmiechem. Z wątpliwościami dotyczącymi leczenia, odsyła do pań z recepcji (!!!). Naprawdę trudno napisać coś pozytywnego, niestety.

Moim zdaniem bardzo dobry lekarz. Ja i maz mamy problemy z plodniscia. Ja PCO, mąz azoospermie. Po pierwszym podejsciu do ICSI mozemy sie cieszyc naszym ukochanym synkiem. To prof.przeprowadzał transwer zarodkow, bo bardzo o to prosilismy. U męza znaleziono tylko 8 zywych plemników, a jednak sie udalo. Jesli chodzi kierwaniem sie pieniedzmi to prawda, ale kazda klinka nastawiona jest na zarabianie pieniedzy (tu nie polecam Novum w Wawie, nasze badania tam ciagnely sie i ciągnaly w nieskonczonosc,a koszty ogromne wiec zrezygnowalismy i udalismy sie do Invicty (Invicty w Wa-wa tez nie polecam).
Jesli checie posluchac wiecej informacji zapraszam na stone www.nasz-bocian.pl tam na forach dowiecie sie prawdy o takich klinkach i lekarzach.

Pan Lukaszuk jest przedewszystkim bardzo zle wychowany jego kultura osobista nie jest na poziomie lekarskim. Traktuje on swoich pacjetow jak maszynki do robienia pieniedzy nie liczy sie z nikogo czasem i potrzebami. Jego klinika Invicta obiecuje wiecej niz moze dostarczyc. W porownaniu z zachodnimi klinikami sa to poprostu amatorzy. Ja i moja zona zostalismy przez nich naciagnieci na okolo 30 tysiecy zlotych poczym powiedziano nam ze nie sa oni w stanie dokonczyc zaplanowanych badan.

MA POJĘCIE ALE I BARDZO GŁĘBOKI PORTFEL

MA POJĘCIE ALE I BARDZO GŁĘBOKI PORTFEL

Wspaniały lekarz i człowiek, wzbudzający zaufanie i dający wiarę w sukces leczenia.

Sprawia wrażenie bardzo sympatycznej osoby. Małomówny ale bardzo konkretny.Na pytania odpowiada bardzo szczegółowo .