dr n. med. Krzysztof Łukojć

Urolog

Witam, jakiś czas temu byłem u powyższego lekarza, jednakże na wizycie czułem się nie wysłuchany ponadto nie zostało mi dokładnie wytłumaczone co dokładnie jest i czy to zwykłe zapalenie czy coś ważniejszego. Na każde pytanie odnośnie problemu było tylko powiedziane że należy udać się do szpitala na operację. Pan bardziej z podejściem neutralnym. Wizyta ekspres. Finalnie uznałem że warto udać się jeszcze do innego lekarza .

Nie polecam! Wizyta umówiona z zakresu Luxmed, lekarz niemiły, bez podejścia do klienta, szybko zrobić i szybko następnym klient. Brak kompleksowości wizyty, wywiad środowiskowy jedynie…bez wnikliwego badania. Czułem się niewysłuchany i spuszczony na drzewo kolokwialnie mówiąc. Duży minus.

Nie polecam!

Brak kompleksowości wizyty, wywiad środowiskowy jedynie…bez wnikliwego badania.

Teleporada umówiona przez Luxmed, lekarz nie raczył skontkatowac się ze mną, po telefonie na infolinie pielęgniarka dyżurna zadzwoniła do lekarza i wysłała SMS, jednak mimo to lekarz świadomie postanowił nie skontaktować się ze mną pomimo dwóch patogenów alarmowych wykrytych w moim moczu stanowiących duże zagrożenie (dla mnie i dla osób, które mogą się zarazić), praktyka niezgodna z etyka lekarska

Dr Krzysztof Łukojć to najlepszy urolog jakiego znam. Mój 79 letni ojciec mając kamień w kielichu nerki nie otrzymał pomocy w Szpitalu Urologicznym w Katowicach przy ul. Strzeleckiej. Jego wizyty z gorączką i silnym bólem rozpoczynały się i kończyły na izbie przyjęć ze wskazaniem ponownych wizyt w przypadku gorączki. Tamtejsi lekarze ograniczali sie jedynie do podania środków przeciwbulowych. Następnie umieściłem ojca w Szpitalu Górniczym w Sosnowcu, tam też odstąpiono od przeprowadzenia zabiegu usunięcia kamienia. Dopiero dr Łukojć zainteresował się problemem i przeprowadził zabieg. Już w pierwszej dobie po zabiegu ojciec czuł się dobrze a po tygodniu powrócił całkowicie do zdrowia. Doktora oceniam jako kompetentnego fachowca a zarazem Wielkigo Człowieka. Życzę wszystkim by mogli być leczeni przez takich lekarzy. Dziękuję Panie Doktorze i serdecznie pozdrawiam Janusz Sojka

Pan dr Łukojc jest lekarzem którego poleciłbym każdemu potrzebującemu porad urologa.

Moim zdaniem lekarz jest kompetentny. Uprzejmy. Poświęca wystarczającą ilość czasu pacjentowi. Mówi bardzo rzeczowo. Mam wrażenie, że aby otrzymać pełną informację o naszej dolegliwości i leczeniu to trzeba zadawać pytania, bo sam lekarz tłumaczy zwykle bardzo skrótowo. Czy wzbudza zaufanie? Myślę, że raczej tak. Na pewno nie jest to osoba, która sprawi, że będziemy się krępować podczas wizyty. Pan dr ma bardzo formalny sposób bycia. Myślę, że to dobry lekarz i polecił bym go innym.

To jeden z tych wspaniałych lekarzy, o których pacjenci mogą mówić w samych superlatywach. Dokonał niemal cudu ratując zdrowie i życie mojemu ojcu. Dziękuję z całego serca i szczerze polecam wszystkim poszukującym najlepszego specjalisty.

Pan dr Krzysztof Łukojć okazał się najbardziej kompetentnym urologiem, jakiego znalazłem w czasie czterodniowej kolki nerkowej, która trwała by o wiele dłużej, gdyby nie wizyta u Pana doktora. Osoby, które przeżyły kolkę nerkową wiedzą o czym piszę. W tym czasie spotkałem lekarzy, którzy potrafili jedynie przepisać środki przeciwbólowe, zrobić USG i zdjęcie RTG, na którym nie widać było kamienia o wielkości 10mm, który ugrzązł w moczowodzie pomiędzy nerką a pęcherzem. Podczas badania Pan dr Łukojć a zarazem ordynator Szpitala Wielospecjalistycznego w Tarnowskich Górach momentalnie wykrył zagrożenie i w trybie pilnym ...

W tym czasie spotkałem lekarzy, którzy potrafili jedynie przepisać środki przeciwbólowe, zrobić USG i zdjęcie RTG, na którym nie widać było kamienia o wielkości 10mm, który ugrzązł w moczowodzie pomiędzy nerką a pęcherzem. Podczas badania Pan dr Łukojć a zarazem ordynator Szpitala Wielospecjalistycznego w Tarnowskich Górach momentalnie wykrył zagrożenie i w trybie pilnym skierował mnie na zabieg w szpitalu (informując mnie jednocześnie w szczególach o przebiegu hospitalizacji), gdzie sprawa usunięcia kamienia została natychmiast podjęta.
O bólu zapomniałem.
O pomocy udzielonej mi przez pana doktora nie zapomnę nigdy.
Oby jak najwięcej takich specjalistów w Polsce!

Pozdrawiam wszystkich szukających kompetentnego urologo i z całym przekonaniem polecam Pana dr Krzysztofa Łukojcia!

Michał Jaskulski (mjaskulski1@gmail.com)

bardzo dobry lekarz, osobiście przeprowadzał zabieg, brak komplikacji po zabiegu który miał miejsce ponad 2 lata temu, polecam.