dr n. med. Krzysztof Mandat

Chirurg dziecięcy

Lekarz świetny. Na SOR-ze zostałam przyjeta bardzo miło, wytłumaczył i objasnil wszystko. Naprwde świetny lekarz.

Lekarz godny zaufania oraz polecenia. Najwyższa kompetencja i profesjonalizm. Polecam i życzę każdemu spotykania na swojej drodze tylko takich lekarzy

Bardzo dobry. Polecam. Jest OK. Warto. Pełen profesjonalizm. Bezproblemowo wyleczył zapalenie napletka. Lux.

Ten lekarz to prawdziwy anioł. Zapewnił mojemu bardzo poparzonemu, niespełna rocznemu dziecku ogromną opiekę o jakiej mogłam tylko pomarzyć w innym szpitalu. Sam często do nas zaglądał i interesował się moim synkiem. Lekarz naprawdę godny zaufania i polecenia

Polecam bardzo. Lekarz z klasą. Potrafi dobrze zdjagnozować problem.

Polecam bardzo. Lekarz z klasą. Potrafi dobrze zdjagnozować problem.

Ja osobiście polecam,niebawem jedziemy na trzeci zabieg, lekarz godny zaufania, konkretny i ludzki

leczyłam u Pana doktora swoje dzieci...leczę teraz też wnuki ..zawsze godny zaufania i polecenia...

szkoda słów.....................................................................................

POLECAM wszystkim pana doktora Krzysztofa Mandata. Byliśmy pierwszy raz w szpitalu jako pacjenci na dłużej. Syn miał operowany łokieć i operował go sam ordynator. Naprawdę polecam;-)

Gdyby nie pan doktor to nie wiem jak skończyłaby się historia mojego synka. Jesteśmy oboje z żoną bardzo wdzięczni za opiekę jaką zapewnił nam pan Ordynator. Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić tego człowieka/lekarza.

Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić tego człowieka/lekarza.