Świetny! Kontaktowy. Bardzo energiczny i pomocny! Pomaga i przede wszystkim tłumaczy ! Szuka rozwiązań ! Dawno nie spotkałam takiego lekarza !

Wspaniały lekarz z powołania, kompetentny, poświęca dużo czasu na wyjaśnienie problemu, zawsze odpowiada, oddzwania, radzi jak tylko może. Do tego rzetelny, miły. Zawsze trafna diagnoza. Pieniądze to u Pana doktora rzecz drugo a nawet trzeciorzędna, to sie wyjatkowo rzadko zdarza w dzisiejszych czasach. Jestesmy pacjentami Pana doktora od kilku lat i nie wyobrażam sobie innego pediatry. Jak dla mnie jest niezastąpiony. Polecam z czystym sumieniem!

Jestem mamą obecnie rocznego Antosia i z przykrością piszę tą opinię. Synek ma kilka problemów gastrologicznych, które uprzykrzają mu codzinność niemal od narodzin. Po pochlebnych komentarzach na temat Pana doktora wybraliśmy się najpierw na jedną wizytę, a następnie po pewnym czasie na drugą i właśnie wtedy się roczarowałam. O ile lekarz zajął się synkiem kompleksowo, wskazał badania które mamy wykonać, obejżał wyniki, dużo ze mną rozmawiał, wskazał co mamy dalej robić to następnie pozostawił nas z niczym w sytuacji gdy sam prosił o maila :( Miałam przekazać mu tą drogą wyniki oraz składniki diety, które miały być eliminowane. Poinformowałam go o wysłanym mailu sms-em na którego odpisał z infomacją, że wieczorem sprawdzi pocztę. Na pierwzego maila jednak nie odpowiedział, wysłałam kolejnego maila niestety z niezbyt dobrymi wynikami i powtornie wysłałam smsa z prośbą o sprawdzenie skrzynki mailowej. Niestety zarówno maile jaki i smsy od 4 tyg są bez odpowiedzi. Lekarz zaznaczał, że ma 2 tygodniowe sympozium ale mówił, że pocztę będzie sprawdzał. Rozumiem, że różne sytuacje mogą się wydarzyć ale kolejne smsmy pozostały równiez bez odpowiedzi.
Jestem zawiedziona - zwłaszcza, że taką drogę kokumikacji wskazał sam Pan doktor.
Znów szukam kolejnego gastroenterologa, który zna się również na alergiach.
Panie doktorze - jeżeli Pan czyat te komentarze proszę się zastanowić nad tą sytuacją. Kultura wymaga chociaż jednej odpowiedzi: nie mam czasu, wyjeźdzam, nie mogę Wam pomóc...

pozdrawiam,
Kasia O. mama Antka

Rodzinna tradycja, Lekarz jakich już mało w naszym kraju. Z każdym nawet najmniejszym problem zawsze można się do niego zgłosić, zawsze znajdzie choćby chwilę czasu by porozmawiać lub się spotkać!Jak sam nie może bo wychodzi to poza jego kompetencje poleca innego lekarza(chodzi o różne dziedziny medycyny). Ma dużą wiedzę szybko kojarzy fakty i pomaga w naprowadzeniu na problem!Dzięki temu lekarzowi dajemy radę, pomimo, że jestem mamą małego alergika On nam pomaga z każdą nie typową rzeczą. Dzięki Bogu mamy jeszcze takich lekarzy jak dr Marek którym się CHCE!!!!! pomagać!!

doskonałe podejście, pełen profesjonalizm

doskonałe podejście, pełen profesjonalizm

Nie poświęca pacjentowi dostatecznie dużo czasu nie z braku dobrej woli, lecz daltego, bo jest strasznie zalatany. Niezwykle sympatyczny, wzbudzający zaufanie. Ma świetny kontakt z dzieciakami. Zawsze uśmiechnięty, życzliwy i chętny do pomocy. Robi co tylko w jego mocy. Państwowa służba zdrowia to nie bajka! Ale on jakośc pomaga w tym goszczu egzystować dzieciakom na oddziale gastroendorologii w Szpitalu Wojewódzkim. Wielki PLUS dla tego lekarza. Mam nadzieję, że pomoże mojej córce... jest na bardzo dobrej drodze. Żeby tylko miał mozliwość trochę zwolnić.... Zabiega sie po tym szpitalu!

bardzo sympatyczny miły lekarz, nawet moja córka bardzo go polubiła polecam

bardzo sympatyczny miły lekarz, nawet moja córka bardzo go polubiła polecam

Nie wiem co to za gastroenterolog skoro chcial zdiagnozować celiakie za pomoca USG ! a do tego brak odpowiedniego podejscia do dzieci