lek. med. Krzysztof Marosz

Medycyna estetyczna

Witam, byłam u dr Marosza na wizycie przekonana, że jest dr jest dermatologiem. Niestety zbyt pobieżnie przeczytałam informacje na stronie. Panie które szukają dermatologa przestrzegam, że dr Marosz nie jest dermatologiem.

Miałam przyjemność być pacjentką Pana Doktora. Lekarz profesjonalny, kompetentny i bardzo uprzejmy. Przed zabiegiem wszystko mi wyjaśnił. Nie popędzał, miał dla mnie tyle czasu ile potrzebowałam. Pan doktor ponadto ma tak sprawną rękę, że w trakcie zabiegu nie czułam bólu. Efekt pracy dr Marosza przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Polecam!

Pan doktor ponadto ma tak sprawną rękę, że w trakcie zabiegu nie czułam bólu.
Efekt pracy dr Marosza przeszedł moje najśmielsze oczekiwania.
Polecam!

Polecam usługi dr. Marosz. Ja robiłam osocze bogatopłytkowe tzw. wampirzy lifting. Efekt super, skóra wygładzona, nawilżona. Poleciłam koleżankom i też były zadowolone. Ceny uczciwe.

Bardzo dobry lekarz, pełniący profesjonalne usługi w zakresie medycyny estetycznej, korzystam regularnie i jestem usatysfakcjonowana po każdej wizycie- polecam serdecznie

Wciąż poszukujesz "Medycyna estetyczna Szczecin"?

Klinika Chirurgii Plastycznej Medycyny Estetycznej dr Andrzej Krajewski
Fredry 15
78-100 Kołobrzeg
Gabinet konsultacyjny Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej dr Andrzej Krajewski
ul. Klonowica 36/1
71-248 Szczecin