dr Krzysztof Martiszek

Chirurg stomatolog

Wspaniały lekarz! Mistrz! Synowi usunął chirurgicznie trzy ósemki. Bez bólu i żadnych powikłań, chć były to skomplikowane zabiegi. Ja miałam wykonywaną rewizję zębdołu (po usunięciu zęba przez innego lekarza wystapiło zapalenie okostnej zęba z ropniem). Pan doktor Martiszek przyjał mnie natychmiast i dzięki swoim wybitnym umiejętnościm zapobiegł poważnym skutkom bolesnej choroby. Niedawno po raz kolejny uratował moje zdrowie usuwając kamień wielkości 1 cm ze ślinianki blokujący przepływ śliny. Usg wykonane przez innego lekarza nie wykazało złogów, anii kamienia, jednak pan doktor Krzysztof Martiszek wybadał kamień. Zabieg był całkowicie bezbolesny, po ...

Ja miałam wykonywaną rewizję zębdołu (po usunięciu zęba przez innego lekarza wystapiło zapalenie okostnej zęba z ropniem). Pan doktor Martiszek przyjał mnie natychmiast i dzięki swoim wybitnym umiejętnościm zapobiegł poważnym skutkom bolesnej choroby. Niedawno po raz kolejny uratował moje zdrowie usuwając kamień wielkości 1 cm ze ślinianki blokujący przepływ śliny. Usg wykonane przez innego lekarza nie wykazało złogów, anii kamienia, jednak pan doktor Krzysztof Martiszek wybadał kamień. Zabieg był całkowicie bezbolesny, po zabiegu również wszystko super. Bardzo bardzo dziękuję i polecam!!!

Ja niestety nie polecę, dr wyrywał mi siódemkę. Miałam na 12 weszłam o 13,30 na drugi fotel. Doktor przyszedł podać znieczulenie, potem wrócił do pacjenta na pierwszy fotel, w międzyczasie odebrał ze 3 telefony, pytał czy boli, wydwał się być miły, do czasu kiedy szło dobrze. Kiedy nie mógł wyrwać zęba juz przestał być miły. Zawoolal mnie na 1 fotel, cos piłował, cały czas zmieniał narzędzia, gdy wydawało mi się ze skończył zapytałam czy,,już " ? Doktor powiedział zimnym głosem ze jak tak mi się spiszy to mogę wyjść i iść do kogoś innego, powiedziałam że przepraszam tylko pytam na co on odburknął to trudny ząb. Cały czas zwracał uwagę ze mam głowę ciągnąć w prawo gdy on ciągnąl w lewo, zwrócił mi uwagę ze ruszam nogami (z nerwów) po chwili zawołał asystentkę , żeby mu pomogła, rozciągała mi buzię. Mam siniaki, pocharatana buzię na zewnątrz i wewnątrz do krwi. Po długiej chwili udało mu się . Dodam jeszcze że przez telefon powiedział mi 200-250 zl a w gabinecie 350 na co nie byłam przygotowana. Nie polecam wyrywałam ósemkę w innym gabinecie i byłam bardziej zadwiwolina. Żałuję że nie poczekałam na wizytę w sprawdzonym gabinecie. Zawiodłam się totalnie . Czas mojego zabiegu około 70 minut

Serdecznie Polecam Pana Doktora. Doskonale zna się na tym co robi, widać że bardzo lubi swoją pracę. Wyrywał mi zęba ósemkę bezboleśnie nawet znieczulenie było bardzo delikatne. Panicznie bałam się dentysty lecz po wczorajszej wizycie gdy będzie trzeba pójdę z uśmiechem na twarzy.

Fantastyczny pod kazdym względem .Fachura nie do przecenienia.Usuwał mi 8-ki z komplikacjami ale jak awsze dał rade. Polecam bez wahania.

Usuwałam ósemkę. Faktycznie, bolało TYLKO przy zastrzykach znieczulających. Pan Doktor jest miły i wesoły i nie potrzebnie tak panikowałam. Polecam, bo to świetny specjalista. Może tylko cenowo nie jest tak kolorowo ;)

Również polecam Pana dr Matuszczaka, jest bardzo miły i zna się na rzeczy, wyrywanie zęba jest bolesne tylko przy zaszczytu znieczulania. Przy wyrwaniu nie boli nic i jest to sprawnie przez Pana dr zrobione. Wyrywałem dolną 5 i 6 chirurgicznie i bałem się panicznie ale było wszystko ok. Polecam

Już drugi raz usuwałam ósemkę u Pana doktora. Samo usunięcie trwało może 5 sekund. Najbardziej nieprzyjemne było znieczulenie ale było wykonane szybko i można wytrzymać. Gorąco polecam

znakomity lekarz mam przykre doswiadczenia wiec wiem co mowie

znakomity lekarz mam przykre doswiadczenia wiec wiem co mowie

Lekarz bardzo profesjonalny, uprzejmy i bardzo sympatyczny. Dziś byłam wyrywać u niego ósemkę i zabieg trał jakieś 5 sekund w moim przypadku. Wyrywanie nic nie bolało, tak samo jak zastrzyk znieczulający, który działa już 1,5 h. Mogę z czystym sumieniem polecić :) Wizyta była publiczna i z tego co obserwowałam prawie każdy pacjent wychodził z uśmiechem na twarzy :)

Polecam! Bałam się bardzo gdyż ząb miał bardzo dużo ropy i się łamał. Znieczulił tak, że rwanie nic nie bolało.