lekarz Krzysztof Marzewski

Internista, Onkolog

1,8

Cudowny ,wspaniały Lekarz .Dziękuję ,że spotkałam tak wspaniałego Lekarza przy ,którym czuję sie wyluzowana .

Mama ze skierowaniem do leczenia w Gorzowie glioblastoma IV po radio i chemioterapii w Poznaniu. Dalsze leczenie miało być w poradni w Gorzowie, bo stąd pochodzimy (temodal przez pół roku). Lekarz odmówił leczenia i kazał wracać do Poznania...nie chciał nawet dyskutować. Jak można w ogóle postępować w taki sposób z pacjentem, a zwłaszcza onkologicznym, ciężko chorym. Brak słów. Konsekwencje zostaną wyciągnięte. Brak empatii i zrozumienia. Skandal.

Po wizycie jestem zszokowana podejściem do pacjenta . Pan doktor zaczął mnie wyśmiewać , przeklinać jak szewc , nie wysłuchał powodu dlaczego do niego poszłam . Nigdy nie spotkałam się z takim człowiekiem nie mówiąc już o lekarzu. Bez szacunku Jeszcze Nie mogę się pozbierać po wizycie . Nikomu nie zycze go spotkać na swojej drodze

Najgorszy lekarz w Gorzowie. Należy go usunąć. Ignoruje wszystkich ludzi i pacjentów. Nigdy nie ma czasu.

Lekarz ignoruje pacjentów, nie odpowiada na pytania i cały czas ma jednego wielkiego focha. Nie przyjemny lekarz. Mam nadzieje, że go usuną ze szpiatala.