dr n. med. Krzysztof Mokrzycki

Kardiolog

Po jednej wizycie w gabinecie pan doktor pomógł mi niesłychanie mianowicie uratował mi życie ! Także chyba nic dodać nic ująć. Poza tym tak jak pisali pozostali: kompetentny, wytłumaczył i starał się jak najbardziej pomóc. Na oddziale również nie pozostawił mnie samego polecam...

Doktor jest specjalistą w swojej dziedzinie, trafna diagnoza kompleksowe badanie, Polecam. Henryk - po wymianie zastawki.

Polecam. Henryk - po wymianie zastawki.

WSPANIAŁY KARDIOLOG UPRZEJMY I GODNY POLECENIA. WSPÓŁPRACUJĘ Z NIM 13 LAT PO ZABIEGU,A TRAFIONE LEKI UTRZYMUJĄ MNIE W NIEZŁEJ KONDYCJI.

Jak ktoś ma dużo zdrowia, dużo kasy i czasu to się może do niego wybrać. Porady beznadziejne, zero kompetencji, lipne diagnozy, długie oczekiwanie na wizytę. Skutki leczenia - mizerne!!!

Pana dr Mokrzyckiego polecam jak najbardziej,rok temu miałam operowanego tętniaka na aorcie,bylam wtedy w 21tc,dr byl moim lekarzem prowadzacym i jestem zadowolona w 100%.mily,kulturalny,profesjonalna opieka,wzbudzajacy zaufanie,nawet poczucie humoru bylo gdzie w takiej sytuacji to niebylo lawe, czeka mnie jeszcze jedna operacja i bez wahania wiem do kogo sie zglosic, oczywiscie kardiochirurgia pomorzany, pozdrawiam:-)

czeka mnie jeszcze jedna operacja i bez wahania wiem do kogo sie zglosic,
oczywiscie kardiochirurgia pomorzany,
pozdrawiam:-)

Zdecydowanie ODRADZAM!!! Jak ktoś się na czymś nie zna to nie powinien się za to brać. Nie wiem skąd te opinie że niby taki dobry, ale sodówa do głowy uderzyła. Jak ktoś chce drogie leki które raczej nie pomogą, niech się do niego wybierze. Znam przypadek że swoją niekompetencją wysłał człowieka na Tamten Świat...

Nie polecam tego lekarza, chyba ma już za dużo w tyłku, być może był kiedyś dobry, nie można się nic dowiedzieć, nie interesuje się stanem pacjęta, nie słucha co się mówi na temat stanu zdrowia, mało uprzejmy.

Beznadziejny kardiolog, uważa się za najlepszego a tak naprawdę nie potrafi trafnie określić diagnozy. Przepisuje leki z najwyższej półki, bardzo drogie i nie zawsze trafne. Nie robi szczegółowych badań tylko eksperymenty. Zdecydowanie >>>ODRADZAM!!!<<<

Polecalam dr. Mokrzyckiego znajomym i teraz bym tego nie zrobila. Ciezko dostac sie na wizyte. Jedyny sposob aby sie dodzwonic ale tez nie zawsze to godz.14.30-15.00. Tacie mojemu pomogl ale jak zaczynaja sie problemy to nie mozna sie dodzwonic no chyba m ze problem jest w godzinach 14.30-15.00. A jezeli inaczej sie poda tabletki , bo lekarz z pogotowia poradzil to ma pretensje,ze bez jego wiedzy ma sie tego nie robic. Tylko jak, skoro Tato wieczorem dostal wysokie cisnienie i nie dawalo sie go zbic? Uwazam go ,za dobrego lekarza ale , ze pacjenta traktuje jak nastepny przypadek, a nie czlowieka.
Mam wrazenie, ze on mysli, ze jest ten jedyny.
A sa tez kardiolodzy w Szczecinie dobrzy , do ktorych mozna sie dodzwonic i potrafia przyjechac z wizyta do domu. Tacy , ktorzy potrafia poswiecic czas i wytlumaczyc pewne sprawy.
Mimo to uwazam go , za dobrego lekarza juz bylego lekarza. Tak jak znajomi, ktorzy chodzili do niego od paru lat tak i my rezygnujemy.

Rok temu poleciłabym tego lekarza z czystym sumieniem. Teraz wiem, że jest to lekarz który nie potrafił przyznać się do błędu i odesłać pacjenta "do kokurencji" by ratować mu życie. Lekami próbował leczyć coś, co należało zooperować... A leki - 700zł miesięcznie, gdzie istniały dużo tansze odpowiedni. Pan dr pewnie najzbierał niezła sumke za wypisanie tych recept i firmy farmaceutyczne to doceniły... Nie jest to dla mnie kompetentny lekarz i jeżeli stan pacjenta dotyczy poważnych spraw (zastawki) to proponuje sie skonsultować z innym lekarzem i nie w Szczecinie. Bo niestety ...

Nie jest to dla mnie kompetentny lekarz i jeżeli stan pacjenta dotyczy poważnych spraw (zastawki) to proponuje sie skonsultować z innym lekarzem i nie w Szczecinie. Bo niestety wszyscy dobrzy lekarze powyjeżdżali ze Szczecina.
Nie dajcie sobie wmówić, że jeżeli Was coś niepokoi a leki nie pomagają to tak ma być. Trzeba szukać pomocy i ratować życie.