dr n. med. Krzysztof Morawski

Bardzo dobry lekarz. Kompetentny, życzliwy i bardzo miły. Od lat mam problem z oczami i uważam, że dokonałam dobrego wyboru decydując się na dr Morawskiego. Polecam.

Świetny specjalista! Kompetentny, cierpliwy, miły, dokładnie tłumaczy daną chorobę. Poświęca pacjentowi tyle czasu ile potrzebuje. Polecam serdecznie.

Bardzo dobry lekarz - pomógł mi rozwiać obawy i zlecił odpowiednie leczenie. Polecam wszystkim z chorobami oczu.

Świetny lekarz i przemiły człowiek. Profesjonalista w swoim fachu. Spokojny i cierpliwy. Z czystym sumieniem Go polecam i bardzo dziękuję za pomoc.

Świetny lekarz. Szkoda, że czasem jest problem, aby się dodzwonić do gabinetu i zapisać. Nie polecam tylko dlatego, że potem bede miał problem aby samemu sie dostać

znakomity lekarz i fachowiec doskonałymi umiejętnościami wykonywania operacji na tak delikatnym organie jak oko , godny polecenia