dr n. med. Krzysztof Namiętadr n. med. Krzysztof Namięta - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4

dr n. med. Krzysztof Namięta

Chirurg ogólny, Kardiochirurg

Pracuję w Klinikach kardiochirurgii od czasu ukończenia studiów medycznych w 1985 roku, kiedy to podjąłem pracę w Klinice Chirurgii Serca A.M. we Wrocławiu.W 1995 roku uzyskałem II stopień specjalizacji w zakresie chirurgii ogólnej i obroniłem pracę doktorską . W 2000 roku uzyskałem specjalizację z kardiochirurgii. W 2003 roku rozpocząłem pracę w Klinice Kardiochirurgii 4 Wojskowego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu, gdzie pracuję do dziś. Wykonuję pełny zakres operacji kardiochirurgicznych...

Witam gorąco. Chciałam bardzo Panu doktorowi podziękować za objęcie opieką oraz uratowanie życia mojemu tacie . Dziękuję za pomoc w tych trudnych i pełnych stresu chwilach. Jest Pan godnym polecenia specjalistą oraz sympatycznym człowiekiem wzbudzającym zaufanie.

Przed zabiegiem CABG poznałem jedynie anestezjologa i kardiochirurga wyjaśniającego czym jest zabieg. Dwa dni przed wypisem zauważyłem skromnego lekarza, trochę zmęczonego, ale z promiennym uśmiechem, kiedy mnie widział. Dopiero w dniu wypisu opowiedział, że były całkiem poważne problemy i wtedy zrozumiałem, dlaczego doba zerowa miała pięć dni. Nie znam się na medycynie, nie znam na ludziach, daję się zwieść pozorom. Ale tutaj byłem pewien, że dr Namięta jest osobą, która lubi swój zawód. Jest osoba mocno zaangażowaną i całkiem poświęcającą się swojej pracy. Z autopsji wiem, ze takie podejście niesie ...

Nie znam się na medycynie, nie znam na ludziach, daję się zwieść pozorom. Ale tutaj byłem pewien, że dr Namięta jest osobą, która lubi swój zawód. Jest osoba mocno zaangażowaną i całkiem poświęcającą się swojej pracy. Z autopsji wiem, ze takie podejście niesie za sobą mnóstwo wątpliwości, zwątpienia, depresji... Nie mam innej okazji, żeby podziękować i mam nadzieje, że dotrze ta drogą (ale dyskretnie, proszę!).
Gwiazdkami oceniam tylko te aspekty, które miałem okazję zaobserwować - przecież nic nie wiem o poświęconym czasie czy kompleksowości podejścia, ani kto zadecydował o wyniku procedury 89.71

anonim z CABG 16 września, godz 8:00

Lekarz o złotym sercu. Życzliwość idzie w parze z ogromną wiedzą i wspaniałym warsztatem medycznym. Gorąco polecam.

Specjalista naprawdę godny polecenia. Z tak fachową obsługą nigdzie jeszcze się nie spotkałem, pełen profesjonalizm. Równie miła atmosfera.

Jako specjalista uważam, że p. Namięta jest bardzo kompetentny i posiada ogromna wiedze. Polecam z pełną odpowiedzialnością usługi dra Namięty.

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Wrocław"?

al. Wiązowa 7
53-127 Wrocław

MEDIX I
Grabiszyńska 37/39
53-501 Wrocław

Marcin Wiatroszak

Chirurg plastyczny
Oddział Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej OSK (Okręgowy Szpital Kolejowy)
Wisniowa 36

50-389 Wrocław
Szpital im. K. Dłuskiego
Grabiszyńska 105
53-439 Wrocław
Dolnośląskie Centrum Chorób Serca "MEDINET" - Szpital Wrocław
Kamieńskiego 73a
51-124 Wrocław