lekarz Krzysztof Nawrocki

Pediatra, Wizyty domowe

Genialny pediatra. Nikt nie potrafi leczyć tak jak on. W dodatku jest swietnym psychologiem. Polecam

Bardzo dokładnie i szczegółowo przebadał naszą córeczkę . Fantastyczne podejście do dziecka . Lekarz z powołania a jest ich corac mniej !!!

Kompetentny i rzeczowy lekarz, a przy tym uprzejmy, mily i pelen poczucia humoru czlowiek, szczerze polecam!

Bardzo ludzki lekarz. Jeden z tych, którym "się chce". Troskliwy, pełen ciepła. Gorąco polecam. Katarzyna

Jestem mega zadowolona z usług świaczonych przez dr. Nawrockiego. Wyleczył córkę z braku apetytu - pomimo tego iż wcześniej badało ją 6ściu innych lekarzy w tym 3 ze szpitala ... :) Poza tym również w innych sytuacjach kiedy pediatra z przychodni nie daje sobie rady z chorobą .... dzwonię po dr Nawrocki POLECAM !!!

Wciąż poszukujesz "Pediatra Kraków"?

Kraków

Centrum Medyczne Liszki

ulica Niska 24a
Specjalistyczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Laryngolog"
ulica Nałkowskiego 1/105
Kraków