dr n. med. Krzysztof Nowosielski

Ginekolog położnik, Ginekolog

Miałam przyjemność być na wizycie u Pana Doktora jak i prywatnie jak i państwowo poświęcił mu tyle samo czasu zadając pytanie Panu Doktorowi usłyszałam na początku inną odpowiedź niż to co czytałam a póżniej jak powołałam się na treść artykułu wtedy zaczął mi wyjaśniać wszystko tak jak było w artykule. Prosząc o skierowani do poradni jednej zostałam poinformowana, że na pewno mnie to nie dotyczy. W chwili obecnej jestem przed zabiegiem w poradni o którą prosiłam o skierowanie. Powiem tak po tych dwóch zabiegach co miałam u Pana doktora byłam zadowolona a teraz zostawiam każdemu interpretacji

Byłam na badaniach prenatalnych i mając porównanie z innym lekarzem wiem, że już nigdy nie wrócę do pana doktora. Badania robił jakby był sam w gabinecie, zero kontaktu, zero wyjaśnień podczas pomiarów a na koniec mamrotanie o ryzyku - i gdyby się człowiek nie dopytał jasno o co chodzi to chyba bym nie usłyszała głośno wypowiedzianej diagnozy. Kontakt z pacjentem na poziomie naprawdę krytycznym. Jestem zawiedziona takim podejściem podczas badań do pacjenta.

Ze względu na problemy zdrowotne, które kiedyś miałam odwiedziłam wielu lekarzy i mam porównanie, dlatego z czystym sumieniem mogę polecić dr. Nowosielskiego jako najlepszego specjalistę. Doktor prowadził także moją ciążę. To bardzo profesjonalny, delikatny lekarz, który nie bagatelizuje nawet najmniejszych problemów, a do tego sympatyczny i kulturalny człowiek.

Trafiłam do doktora Nowosielskiego przypadkiem i myślę,że miała wielkie szczęście,to wspaniały profesjonalista. Wizyty są opłacane z funduszu, a ja na żadnej prywatnej wizycie u innych lekarzy,nie czuła się tak wyjątkowo, jak u Pana Doktora. Polecam:)

Polecam:)

Polecam tego lekarza. Bardzo dobre podejście do pacjentki, tłumaczy wszystko dokładnie, nie zbywa 5 minutową wizytą. Ja jestem bardzo zadowolona.

Byłam na wizycie prywatnej i państwowej. Polecam zatem wizytę prywatną jeśli potrzebujecie leczenia bo wtedy lekarz się zainteresował moim zdrowiem na podstawie badań włączył leczenie. Zrobiono mi badania usg dokładnie i z wytłumaczeniem. Niestety kolejna wizyta była państwowa i różniła się zasadniczo, owszem lekarz był miły, ale pomimo wyników badań które przekraczały normę i jak sam lekarz stwierdził wskazują na dalszą diagnozę nie skierował mnie do dalszych badań bo uznał że jednak tego nie będzie robił, otrzymałam jedynie zalecenie do wykupienia suplementu diety który jest wydawany bez recepty i na tym wizyta sie zakończyła. Rozczarował mnie ten lekarz chociaż wcześniej zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. Może akurat miał taki dzień nie wiem pozostawiam to do oceny czytającego.

Wspaniały lekarz, kompetentny i nie traktujący pacjentki jak zła koniecznego. Przeszłam kilkunastu ginekologów w Katowicach ( zwykłe, rutynowe badania, dwie ciąże ) i w koncu trafiłam na godnego zaufania profesjonalistę.

Wszystkim pacjentkom życzę bardzo dużo zdrowia, aby mogły jak najdłużej być pod tym pierwszym, jak sądzę, wrażeniem lekarza i nigdy nie miały podstaw do zakwestionowania tych opinii. Opinii, które, przyznajmy szczerze, niekiedy mogły być wystawione bardzo pochopnie. Moje wyniki badań, zleconych przez innego lekarza, a o których ten lekarz nigdy nie wspominał, nie pozostawiają mi złudzeń. Być może pan doktor starannie dobiera sobie pacjentki i ja, najwyraźniej, miałam odpaść w tej selekcji. Pozdrawiam, "pozorująca na okaz zdrowia" A.J.

Ginekolog godny polecenia! Delikatny przy badaniu, wszystko dokładnie tłumaczy, bardzo sympatyczny.

Bardzo dobry i profesjonalnie podchodzący do swoich obowiązków lekarz. Polecam kazdej kobiecie!