lekarz Krzysztof Orłowski

Laryngolog

Anioł w skórze człowieka. Uprzejmy o bardzo ciepłym sercu fachowiec w swojej dziedzinie. Potrafi w najtrudniejszej sytuacji rozbawić swoim zrównoważonym poczuciem humoru. Polecam Polecam Polecam

Pierwszy raz wystawiam opinię, ale doktor Orłowski to chyba najbardziej przyjazny specjalista operację Ucha przeszedłem w Sosnowcu przez w/w lekarza zabieg udany. Polecam tego Lekarza

Kompetentny, uprzejmy lekarz. Do pacjenta podchodzi indywidualnie, nie traktuje go jak jednostki chorobowej. Takie podejście sprawia, że można mu zaufać.

Niestety Pan doktor popełnił masę podstawowych blędów lecząc zapalenie uszu- od nieprawidłowej diagnozy, przez krople zawierające spirytus przy perforacji błony bębenkowej. Jego próby 'leczenia' poskutkowaly częściową utratą słuchu i operacją w Światowym Centrum Słuchu w Kajetanach, gdzie lekarze przecierali oczy że zdumienia, widząc co i w jaki sposób zostało zrobione z uchem. Doktor miły i sympatyczny, co często idealnie przykrywa brak rozeznania w temacie. Radzę omijać szerokim łukiem, zwłaszcza jeśli chodzi o schorzenia uszu.

Pan Doktor wykonywał mi dwie operacje zatok oraz przegrody nosowej. Oba zabiegi przeprowadzone profesjonalnie, nie miałam żadnych powikłań, odczułam znaczną poprawę samopoczucia, dlatego jestem niezwykle wdzięczna Panu Doktorowi i wizyty u Niego polecam każdemu, kto szuka bardzo dobrego laryngologa w Częstochowie.

Bardzo kompetentny lekarz. Fachowiec godny polecenia. Uratował mi słuch po przebiciu błony bębenkowej. Dziękuję jeszcze raz. Gorąco polecam tego lekarza!!!

Operował mi przegrodę nosa na Parkitce. Wszystko OK, lekarz prowadzący w przychodni potwierdził podczas kontroli. Generalnie miły, uprzejmy.

Może migdały umie usuwać ale to wszystko co potrafi z laryngologii Reszta umiejętności pozostawia delikatnie mówiąc wiele luk

bardzo dobry specjalista, miły, uprzejmy , godny polecenia.Szkoda, że takich lekarzy jest tak mało. !!

super lekarz,oby w Częstochowie wszyscy tacy byli, uprzejmy, kompetentny, pogodny, godny polecenia!!!