dr n. med. Krzysztof Pakulski

Chirurg szczękowo twarzowy, Laryngolog

Pan Pakulski wyrywał mi dwie ósemki: jedną, która krzywo wyrosła i drugą, która się nie wyrżnęła. Obydwa zabiegi były błyskawiczne i profesjonalne, a doktor w dobrym humorze zabawiał mnie rozmową (a raczej monologiem, bo z oczywistych przyczyn nie mogłem nawiązać dialogu). Polecam!

Bardzo sympatyczny Pan, który od razu budzi zaufanie. Zęba mądrości wyrwał mi tak umiejętnie, ze byłam zaskoczona, że już po wszystkim. Polecam

Znakomity operator. Mój lekarz pierwszego kontaktu był zachwycony, blizna na twarzy ledwo widoczna. Zupełnie niepotrzebnie panikowałam.

Usuwałam dziś u Pana Pakulskiego dwie ósemki, sam zabieg praktycznie nie bolał (odczułam tylko dyskomfort przy znieczuleniu :)) Doktor jest przezabawny i doskonale zajął mnie rozmową, po 30 minutach było już po wszystkim :)

Wspanialy lekarz, z czystym sumieniem moge polecic. Usuwal mi dwie zatrzymane osemki, zabiegi przebiegaly w milej przyjaznej dla pacjenta atmosferze. Doktor bardzo wesoly, kompetentny i uprzejmy. Polecam

Wciąż poszukujesz "Chirurg szczękowo twarzowy Wrocław"?

dr
Krystyna Frączkowska