lekarz Krzysztof Pałczyński

1,7
2,1
2,1
1,7

Lekarz totalna porażka, byłem z bólem kolana,woda w kolanie nawet nie obejrzał kolana nie polecam, Zmarnowane pieniądze NFZ

Pan doktor nawet nie obejrzał mojej złamanej ręki, nie przeprowadził badania. Odmówił skierowania "cito" na rezonans magnetyczny, tłumacząc, że są pilniejsze przypadki. Moje złamanie prawej ręki uważał za drobnostkę. Czekałam na wizytę 1,5 godziny, ponieważ na jednego pacjenta przewidziano 5 minut. W trakcie mojej bytności w gabinecie przeprowadził pan doktor długą prywatną rozmowę. Nie polecam ani tej poradni, ani lekarza

Bardzo sympatyczny lekarz , konkretnie i na temat .Skierowania na badania otrzymałam bez problemu .Polecam

Totalna porażka! Nie polecam! Diagnoza na oko. Kilka uderzeń w nadgarstek i lekarz już wiedział wszystko.. Porażka! Nie chce wypisywać skierowań na dalsze badania które nie są widoczne gołym okiem bo cytuje: nie ma sensu 🤣 odsyła do neurologa twierdząc że nie on jest od tego by wypisać owe skierowanie! Pojechałam w konkretnym celu a otrzymałam tylko receptę na leki które nie wnoszą kompletnie nic. Życie z bólem i drętwiejące dłonie tłumaczy moja pracą która wykonuje od niedawna a problem jest i nasila się od wielu wielu miesięcy! Jak tylko ...

Totalna porażka!
Nie polecam!
Jak tylko weszłam do gabinetu (nie ubliżając nikomu wieku) wiedziałam że się nie dogadamy. Nie myliłam się.
Porażka żenada to delikatne określenie.
Pan który czekał w kolejce za mną też mówił że 8 miesięcy się leczy u niego i żadnej poprawy nic....
Nawet Pan Dr nie raczył spojrzeć z jakim rozpoznaniem było skierowanie... Stwierdził, że ma dzieci w moim wieku i wie że my młodzi czytamy za dużo w internecie a później jesteśmy mądrzejsi od lekarzy! Nie trzeba czytac żeby wiedzieć że skierowanie na badanie jest potrzebne by ewentualnie wykluczyć pewne rzeczy których oko nie widzi 🤣
Wyszłam zniesmaczona i zażenowana podejściem lekarza.
NIE POLECAM!
NIE NIE NIE...

Pomimo wcześniejszego leczenia przez lekarza rodzinnego i brania leków od około pół roku, lekarz dr Pałczyński przepisuje inne leki o podobnym działaniu, bo nie chce wystawić skierowania na rezonans magnetyczny. Prawdopodobnie jest to oszczędność kosztem zdrowia pacjenta. Na korytarzu rozmawiałem z panią w wieku powyżej 70 lat i mówiła, że ją leczy od jakiegoś czasu tylko tabletkami i nie chce wystawić skierowania na rehabilitację lub skierowania na badania obrazowe. Lekarz przyjmuje we Wrześni, ul. Słowackiego 42. Dlaczego ten lekarz tak postępuje?

Lekarz przyjmuje we Wrześni, ul. Słowackiego 42.
Dlaczego ten lekarz tak postępuje?

Absolutnie odradzam. Lekarz nie potrafil na wizycie odczytać badania i powiedzieć co mi dolega. Zapisał leki których nie moge brać bo bardzo źle się po nich czuje i tylko powiedział że mam isc do innego specjalisty. Po prostu porażka ten lekarz

Nie wykonuje żadnych badań do zdiagnozowania przyczyny bólu. "Diagnoza na oko" W karcie pacjenta wielokrotnie wpisuje badania (USG), których nie wykonuje (naciąganie refundacji z NFZ???) Żadnej diagnozy. Żadnej porady. Żadnego zainteresowania pacjentem i jego chorobą. Przedmiotowe traktowanie. Odfajkować i mieć z głowy. Zmarnowane dwa miesiące i niepotrzebny ból. Konieczność konsultacji u innego specjalisty, który bezproblemowo postawił diagnozę i zalecił dalsze postępowanie

Nie wykonuje żadnych badań do zdiagnozowania przyczyny bólu. "Diagnoza na oko"
Zmarnowane dwa miesiące i niepotrzebny ból.

Przestarzałe metody leczenia, najlepiej pozbyć się problemu i na pierwszej wizycie podać sterydy -blokadę i nafaszerować pacjenta środkami przeciwbólowymi. Pacjent odfajkowany. Ironiczny przekaz informacji o leczeniu. Lekceważenie pacjenta podczas próby uzyskania informacji o innych metodach leczenia niż blokady. Zaleca noszenie ortezy, na którą nie chce wystawić zlecenia (cena ze zleceniem 30 zł, bez zlecenia 150-300 zł).

Nie polecam. Brak zainteresowania problemem zdrowotnym, kompletnie nie trafiona diagnoza.

tlumaczy choroby w sposób malo zrozumialy;mówi niewyraźnie

tlumaczy choroby w sposób malo zrozumialy;mówi niewyraźnie