lekarz Krzysztof Pancześnik

Wspaniały lekarz. Prowadził moje obie ciąże, w tym jedną bliźniaczą. Pokierował do odpowiedniego szpitala i dał wiele cennych wskazówek. Poleciłam Pana doktora już wielu kobietom i jak dotąd wszystkie zadowolone.

Wspaniały człowiek, najlepszy ginekolog u jakiego byłam. Bardzo delikatny, informował i dużo tłumaczył. Gorąco polecam!

poleciła mi go moja bratowa, prowadził 2 jej ciąże. już na początku wizyty bardzo miło mnie zaskoczył, uważnie słucha, utrzymuje kontakt wzrokowy, jest wyraźnie zainteresowany wysłuchaniem pacjentki. niezwykle ciepły i opanowany, na spokojnie wszystko tłumaczy i podchodzi do pacjentki z sercem. jest też zawsze przygotowany do wizyty, pamięta pacjentki i przede wszystkim wzbudza zaufanie! zdecydowanie polecam

tak zgadzam sie ze dr Pancześnik jest bardzo miłym lekarze Ale ja go nie polecam chodziłam do niego od początku ciąży i okazało sie że nasz dzidzius miał zastawke cewki moczowej z czym pan doktor w 14 tygodniu zostawił mnie z tym problemem mówiąc mi ze nic sie nie da z tym zrobići ze strace dziecko nawet nie próbował kierować mnie gdzieś dalej powiedział ze nie mam szans i wysłal mnie do domu. dwa dni pózniej całkiem przypadkiem trafiłam do szpitala bielańskiego gdzie mi powiedzieli że lekarz prowadzacy powienien od razu wysłać mnie do nich bo tam robia takie zabiegi wstawiania shunt i ze jest szansa od razu zaostawili mnie na oddziale całe szczęscie bo za tydzień nasze dziecko umarło by.
mam jeszcze taka informacie gdyby czytała to kobieta która była u tego pana na usg na ursynowie 18 marca niech sie do mnie odezwie to bardzo ważne dowiedziałam sie ze ta pani miała taki sam problem i ze w innych miejscach zalecili jej usuniecie dziecka bo nie miała juz wód płodowych a już była po 25 tygodniu ciązy i tam też takie zabiegi robią dokładnie pani dr marzena Dębska ona jako jedyna w warszawie zajmuje sie takimi przypadkami

Pan Doktor przyjmuje także w Corten Medic a większość komentarzy jest z Damiana. Ja prowadzilam ciążę u Pancześnika i wspominam to dobrze jednak za mało było poświęconego czasu na wizycie bo miał wiele pacjentek.Mogę polecić każdemu tego lekarza bo co najważnieksze jest kompetentny i zwięźle odpowiada na wszystkie pytania. teraz po porodzie też do Niego uczęszczam i dalej jestem zadowolona choć zawsze ma mało czasu i telefonu też nigdy nie odebrał.

Bardzo kompetentny, taktowny...Po prostu KLASA!

Bardzo kompetentny, taktowny...Po prostu KLASA!

Miły i ciepły. Nie bagatelizuje problemów ani nie sieje paniki. Zawsze dostępny. Pamięta wszystkie swoje pacjentki. Polecam wszystkim.

Kończę prowadzić u Niego ciążę-ostatnia wizyta porażka. Zbagatelizował problem infekcji pochwy, tłumacząc, że tego już leczyć nie będziemy, samo zniknie ;-) Wg mnie nastawiony na to,że będzie robił mi cc w Damianie, a ze wskazań medycznych [i finansowych] w Damianie robić nie zamierzam. Niby cala ciąza była ok, nie siał paniki, spokojnie podchodził do tematu ale na sam koniec zostawił mnie z problemem. Polecam tym, co chcą rodzić z doktorem w Damianie.

Gdy okazało się, że jestem w ciąży długo szukałam dobrego lekarza i miałam szczęście, że udało mi się spotkać pana doktora. Jest miły, uprzejmy, bardzo profesjonalny, zawsze pod telefonem. Nie narzuca swojego zdania i bardzo liczy się z pacjentem. Naprawdę byłam spokojna wiedząc, że prowadzi moją ciążę, która niestety wiązała się z kilkoma problemami. Wszystko dobrze się jednak skończyło. Do dziś jestem pacjentką dr Pancześnika i za żadne skarby go nie zmienię.

Leczę się u doktora regularnie od ponad roku. Jest uprzejmy, konkretny, nie spieszy się podczas wizyty, omawia dokładnie problem. Nie wyobrażam sobie abym mogła znaleźć lepszego ginekologa.