Krzysztof Parobczy

Radiolog

Super dokładne szczegółowe badania chyba wszystkiego co jest w brzuchu Ok godziny doktor mnie maglował badanie warte swojej ceny Polecam a na zwykłe USG szkoda czasu i zdrowia

Super dokładne szczegółowe badania chyba wszystkiego co jest w brzuchu

Lekarz profesjonalista, badanie długie i dokładne. Komfort dla pacjenta, pełny przekaz informacji. Polecam!

Specjalista godny polecenia. Badanie bardzo dokładne, wykryte zmiany są oddane idealnie. Bardzo dobry opis. Mam również porówanie do badania USG przez urolga, w podobnym czasie, oraz ginekologa żony. Tylko doktor Parobczy zauważył drobne szczegóły, które pomogły szybko zareagowac na zmiany w organizmie.

Wspaniały lekarz. Pomimo długich terminów na badanie gdy coś się dzieje przyjął mojego syna po tygodniu na cito. Dokładny, skrupulatny, jak coś wyptarzy przy badaniu to jak ten pies gończy dąży temat aż dokładnie zbada. Polecam wybitny specjalista.

To najdokładniejsze badanie usg jakie widziałam.Widać ogromną pasję u pana doktora człowiek dokładny skrupulatny.Badanie godzinę trwało plus długi opis bardzo szczegółowy.Polecam!

Bardzo polecam Pana Krzysztofa, dokładny, dociekliwy, w 100% poświęcony pacjentowi. P O L E C A M

Zdecydowanie najlepszy radiolog.Swój zawód wykonuje z niespotykaną pasją.Dociekliwy.Znajduje w badaniu rzeczy których nie widzą inni radiolodzy.Wysoka kultura osobista.Podaje rękę na powitanie i przedstawia się.Ogrzewa żel do usg.No po prostu inny świat.Badanie trwa długo i jest profesjonalnie opisane.Zdecydowanie polecam.

Precyzja, talent. I niski koszt w stosuku do efektu badania i poświęconego czasu. Wdzięczna.

Wdzięczna.

Doktor Parobczy to profesjonalista. Poświęca choremy 100% swojej uwagi, nie żałuje swojego czasu na badanie. Wizyta na ogół trwa ponad godzinę. Nic dziwnego, że diagnozy są precyzyjne.