dr n. med. Krzysztof Pawłowski

Alergolog

Ogromny pozytyw.Profesjonalizm w każdym calu!!!!Wizyta u Pana doktora to ogromna przyjemność -wreszcie pacjent czuje się ważny!!!!!

NIE POLECAM nie postawił diagnozy ale włączył leczenie sterydami, leczenie okazał się nie potrzebne bo doktor nawet badań nie zlecił ! na kolejnych wizytach zapisał leki na alergie na płatne 100% a mógł na ryczałt w końcu nie wiedział co mi dolega wysłał mnie do szpitala na badania i cyt. "jak pani już będzie po wszystkim to proszę podejść do mnie i powiedzieć co pani było!" jakiekolwiek leczenie powinno zaczynać się od badań chociaż podstawowych! a nie od sterydów co zamiast poprawić moje samopoczucie jeszcze bardziej je pogorszyło! nie polecam

Swietny lekarz, uratowal mi zycie nawet bedac poza granicami Polski. Serdecznie polecam wszystkim!

wszystko co dobre zostało napisane dotyczy wizyt za pieniądze, pacjenci z NFZ są traktowani nieco inaczej... szybciej, mniej dokładniej itp...

Uratował mi życie! Po trzech latach walki z zatokami, podczas pierwszej wizyty trafnie zdiagnozował problem i przepisał odpowiednie leki.

Uratował mi życie!

Super extra. Leczyłem sie 5 lat u Doktora, teraz wyjechałem z tamtych okolic. Zawsze pomocny i skutecznie leczy. Polecam wszystkim. Ludzie nawet 200 km jeżdżą aby się u niego leczyć.

wspaniały lekarz przynjmniej nie konował

wspaniały lekarz przynjmniej nie konował

Cudowny lekarz, doktor nauk medycznych, specjalista alergolog i reumatolog. Zawsze uśmiechnięty, uprzejmy, bardzo kompetentny, pomocny w każdej sprawie zdrowotnej, przyjazny pacjentowi, gdy raz u niego zawitasz - nie zechcesz już nigdy zmienić lekarza.