dr n. med. Krzysztof Pietrzak

Rewelacyjny lekarz! Chodzimy do niego z dzieckiem, ma super podejście do maluchów, nie spieszy się, nie pogania, po zbadaniu dziecka wszystko tłumaczy wręcz łopatologią, że nie ma szansy nie zrozumieć nawet przy największych nerwach. Nie jest też naciągaczem - wizyt jest tyle ile potrzeba, a nie kolejna i kolejna, bo za to jest kasa. Gorąco polecam zwłaszcza do noworodków na kontrole bioderek. Lepiej trafić nie można :)

Jestem zadowolona z wizyty. To już druga w odstępie półtorej roku. Dotyczyły wady postawy u mojej nastoletniej córki. Lekarz nie nadużywa zdjęć rentgena co mi się podoba.

Chciałam napisać to wczęsniej, ale jakoś nie wiedziałam. Krzysztof Pietrzak leczył naszego synka z powodu stopy końsko-szpotawej. Leczył go w Ortop Poliklinice w Poznaniu. Od zakończenia leczenia minęły 2 lata. Stopa jest idealna. Brakowało mi trochę odwagi, żeby podziękować i polecić Pana w sieci. Naprwadę, dziękujemy Panu za wszystko

Z całego serca polecam dr Pietrzaka. Dzięki niemu wszystkie strachy związane z operacją mojego dziecka minęły. Guz kolana został usunięty. Pan doktor otoczył nas wspaniałą opieką, a nasza córeczka go polubiła. Polecam doktora!

Pan doktor otoczył nas wspaniałą opieką, a nasza córeczka go polubiła.
Polecam doktora!

Bardzo dobry specjalista. Prawdziwy lekarz z powołania i człowiek o wielkim sercu. Jestem po wizytach u wielu lekarzy, którzy karmili mnie bezskutecznie lekami, dopiero dr Pietrzak sprawił, ze znów mogę chodzić nie czując bólu i normalnie funkcjonować. Dziękuję.

Mam bardzo dobre wspomienia z leczenia przez Pana doktora. Operacja, porady, wszystko spełniło moje oczekiwania. Lekarz wzbraniał się przed obiecywaniem "złotych gór", ale wynik jest naprawdę dobry.

Lekarz który wzbudza zaufanie na każdym kroku. Operacja się udała, rehabilitacja również. Bolało, nie boli. Czego chcieć więcej...

Jest kulturalny, co rzuca się w oczy od wejścia do gabinetu. Wydaje się, że jest trochę za młody na dobrego lekarza, ale to wrażenie mija po pierwszej lub po dwóch wizytach, zawsze uważnie słucha pacjenta. Opinię opiera na podstawie rozmowy z pacjentem, dokumentacji stanu dolegliwości chorego oraz własnemu badaniu. Jest uprzejmy co dodatkowo powoduje, że stres pacjenta, w związku z chorobą jest minimalny.

Kompetentny, rzetelny lekarz, bardzo uprzejmy w stosunku do pacjenta, z dobrym podejściem również do dzieci. Nie zbywa pacjenta, lecz dokładnie przeprowadza badanie, a później cierpliwie odpowiada na pytania i wyjaśnia wszelkie wątpliwości. Doskonały specjalista; polecam!

Krzysztof Pietrzak to bardzo dobry ortopeda. Zawsze stresuję się przed wizytą u lekarza. Tu też byłam onieśmielona, ale minęło. Bardzo uprzejmy i kompetentny doktor. Mimo, iz byłam u klku innych ze spokojem i szczerze powiedziałem, że teraz będę chodzić do Pana. Polecam!!!!

Bardzo uprzejmy i kompetentny doktor.
Polecam!!!!