dr n. med. Krzysztof Pietrzak

Ortopeda

Rewelacyjny lekarz! Chodzimy do niego z dzieckiem, ma super podejście do maluchów, nie spieszy się, nie pogania, po zbadaniu dziecka wszystko tłumaczy wręcz łopatologią, że nie ma szansy nie zrozumieć nawet przy największych nerwach. Nie jest też naciągaczem - wizyt jest tyle ile potrzeba, a nie kolejna i kolejna, bo za to jest kasa. Gorąco polecam zwłaszcza do noworodków na kontrole bioderek. Lepiej trafić nie można :)

Jestem zadowolona z wizyty. To już druga w odstępie półtorej roku. Dotyczyły wady postawy u mojej nastoletniej córki. Lekarz nie nadużywa zdjęć rentgena co mi się podoba.

Chciałam napisać to wczęsniej, ale jakoś nie wiedziałam. Krzysztof Pietrzak leczył naszego synka z powodu stopy końsko-szpotawej. Leczył go w Ortop Poliklinice w Poznaniu. Od zakończenia leczenia minęły 2 lata. Stopa jest idealna. Brakowało mi trochę odwagi, żeby podziękować i polecić Pana w sieci. Naprwadę, dziękujemy Panu za wszystko

Z całego serca polecam dr Pietrzaka. Dzięki niemu wszystkie strachy związane z operacją mojego dziecka minęły. Guz kolana został usunięty. Pan doktor otoczył nas wspaniałą opieką, a nasza córeczka go polubiła. Polecam doktora!

Pan doktor otoczył nas wspaniałą opieką, a nasza córeczka go polubiła.
Polecam doktora!

Bardzo dobry specjalista. Prawdziwy lekarz z powołania i człowiek o wielkim sercu. Jestem po wizytach u wielu lekarzy, którzy karmili mnie bezskutecznie lekami, dopiero dr Pietrzak sprawił, ze znów mogę chodzić nie czując bólu i normalnie funkcjonować. Dziękuję.

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Poznań"?

WCM Remedium
60-479 Poznań
28 Czerwca 1956 r. 115
61-567 Poznań
LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)
Szpital św Wojciecha
Bolesława Krzywoustego 114