lekarz Krzysztof Piotrowski

Mam wrażenie ze poza antybiotykami ten lekarz nie zna innych metod leczenia. Nawet na dwudniowa biegunkę przepisuje antybiotyk bez sprawdzenia czy faktycznie dziecko ma bakterie. U mojego syna nie rozpoznał odoskrzelowego zapalenia płuc, na szczęście inny lekarz wiedział co robi.

Bardzo polecam. Trafilam przez przypadek. Zbadal mi corke, dobral antybiotyk taki bym podawala w domu a nie wyladowala w szpitalu. Przy placeniu za wizyte machnal reka i powiedzial zebym wykupila lekarstwa corce. Zmieniam swojego starego pediatre na niego. Poswiecil duzo czasu jej podczas badania, nie odburkiwal na moje pytania, udzielil mi wszystkich odpowiedzi. Widac ze ma podejscie do dzieci. Dzieci go lubia, jest dobrym czlowiekiem. Zaluje ze tak pozno trafilam do niego i błąkalam sie miedzy kilkunastoma innymi lekarzami z dziecmi.

Pan Doktor jest dla mnie wyrocznią jeśli chodzi o stan zdrowia mojej córki. Kompetentny, odpowie na wszystkie pytania, ale najbardziej cenię Pana za poświęcany czas. Bywałyśmy bardzo krótko i dłużej niż przewidywane 15min. Wszystko zależnie od potrzeb. Świetne podejście do dzieci, humor - jeśli jest do śmiechu. Oczywiście Polecam - choć wiem, że wtedy o wizytę będzie trudniej ;) Chylę czoła Panie Doktorze

Wspaniały specjalista, dobry człowiek. Oddany pracy i dzieciom. Bardzo cierpliwy. Moje dziecko go uwielbia.

Zbada cierpliwie dokładnie odpowie na pytania doradzi warto skorzystac a i w aptece nie dostaniesz zawału nie przepisuje bzdurnych suplementow super drogich

Jest naprawdę bardzo miły, choć trochę cicho mówi i trzeba się wsłuchiwać. Bardzo dobry lekarz. Polecam

Najlepszy pediatra po słońcem, kompetentny, ma niesamowicie dobre podejście do dzieci-dzieci Go uwielbiają, zawsze trafia z diagnozą, sympatyczny i z humorem :)

1,5 miesięcznego malucha, to chyba generalnie ciężko leczyć w domu,większośc i tak trafia do szpitala,jak mój mały,mimo dobrych chęci lekarek w przychodni,za co im chwała.Chyba Aniu trochę przesadziłaś z tym negatywem, nie każdemu facetowi się podobasz.....

NAJLEPSZY LEKARZ JAKIEGO ZNAM!!!!!!!!LECZY DZIECI W NASZEJ RODZINIE OD 20 LAT!!!!!!!!!!!!!

Beznadziejny!!!moja 1,5 miesieczna coreczka wyladowała w szpitalu z zapaleniem płuc po jego leczeniu.Leczył mała sterydami-w szpitalu załamali ręce jak pokazałam co przepisał.Poza tym drugiego takiego bufona nie spotkałam,mało pogadany,wrecz mrukliwy...Nigdy wiecej!!!