lekarz Krzysztof Piotrowski

Pediatra

Bardzo polecam. Trafilam przez przypadek. Zbadal mi corke, dobral antybiotyk taki bym podawala w domu a nie wyladowala w szpitalu. Przy placeniu za wizyte machnal reka i powiedzial zebym wykupila lekarstwa corce. Zmieniam swojego starego pediatre na niego. Poswiecil duzo czasu jej podczas badania, nie odburkiwal na moje pytania, udzielil mi wszystkich odpowiedzi. Widac ze ma podejscie do dzieci. Dzieci go lubia, jest dobrym czlowiekiem. Zaluje ze tak pozno trafilam do niego i błąkalam sie miedzy kilkunastoma innymi lekarzami z dziecmi.

Pan Doktor jest dla mnie wyrocznią jeśli chodzi o stan zdrowia mojej córki. Kompetentny, odpowie na wszystkie pytania, ale najbardziej cenię Pana za poświęcany czas. Bywałyśmy bardzo krótko i dłużej niż przewidywane 15min. Wszystko zależnie od potrzeb. Świetne podejście do dzieci, humor - jeśli jest do śmiechu. Oczywiście Polecam - choć wiem, że wtedy o wizytę będzie trudniej ;) Chylę czoła Panie Doktorze

Wspaniały specjalista, dobry człowiek. Oddany pracy i dzieciom. Bardzo cierpliwy. Moje dziecko go uwielbia.

Zbada cierpliwie dokładnie odpowie na pytania doradzi warto skorzystac a i w aptece nie dostaniesz zawału nie przepisuje bzdurnych suplementow super drogich

Jest naprawdę bardzo miły, choć trochę cicho mówi i trzeba się wsłuchiwać. Bardzo dobry lekarz. Polecam

Wciąż poszukujesz "Pediatra Dębica"?

Centrum Medyczne Liszki
Centrum Medyczne Medycyna Rodzinna
ulica Wadowicka 8W
ulica Wałowa 22
33-100 Tarnów
Miejskie Centrum Stomatologiczne Sp. z o.o.
OS. OSIEDLE 25-LECIA PRL 3A
33-100 Tarnów
Zespół Poradni Specjalistycznych
Krakowska 91
Rydla 3

Gawrzyłowska 7 A
39-200 Dębica
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "JEDYNKA"
Kolejowa 9