Krzysztof Płuska

Nie znam lekarza i to nie tylko wśród stomatologów który by z tak fachowym i ciepłym podejściem podejmował się leczenia. Wizyta u Pana doktora nigdy nie wiąże się w moim przypadku z jakimkolwiek strachem, polecam!

Doskonały stomatolog dokonuje leczenia, którego odmawiają inni stomatolodzy. Kompetentny, taktowny, bardzo dokładny. Lekarz z pasją. Ratuje każdy ząb bo.. niestety trzecie zęby nie wyrosną. Nie szczędzi swojego prywatnego czasu często przyjmuje "po godzinach".

Ten dentysta to koszmarny dramat odradzam w 100%. pozbyłam się przez NIEGO dwóch zębów JEDYNKI i DWÓJKI... w Dwójce przewiercił mi kanał i doprowadził do stanu takiego ze konsultanci medyczni którzy oglądali jego pracę za głowę się łapali jak można tak zrobić nie udało się uratować korzenia ząb straciłam....Jedynkę tak wyleczył żę doprowadził do złamania korzenia poniżej linii dziąsła. Jest to fachowiec do powierzchownego udawania że zna się na leczeniu. nie dociera do niego że jest partaczem i że zamiast leczyć to niszczy.....jeszcze sie obrusza że ktoś przychodzi do niego ...

Ten dentysta to koszmarny dramat odradzam w 100%.
pozbyłam się przez NIEGO dwóch zębów JEDYNKI i DWÓJKI...
w Dwójce przewiercił mi kanał i doprowadził do stanu takiego ze konsultanci medyczni którzy oglądali jego pracę za głowę się łapali jak można tak zrobić nie udało się uratować korzenia ząb straciłam....Jedynkę tak wyleczył żę doprowadził do złamania korzenia poniżej linii dziąsła. Jest to fachowiec do powierzchownego udawania że zna się na leczeniu. nie dociera do niego że jest partaczem i że zamiast leczyć to niszczy.....jeszcze sie obrusza że ktoś przychodzi do niego że coś go boli albo ze ma stan ropny na drugi dzień po leczeniu...
partacz. przez tego oszusta stomatologicznego straciłam dwa lata na leczenie i chodzenie co dalej jak ratować co robić...nie wspomnie już o funduszach. odradzam i tyle i mam nadzieję ze pseudo doktor jak to przeczyta zastanowi się ze czas chyba przestać udawać kogoś kto leczy...

mój ulubiony dentysta od dobre 20 lat,mój tata też leczy zęby i jest zadowolony,robi swietne licówki,polecam

Ulubiony lekarz:) Leczę u Pana dr zęby prawie 20 lat, tak jak i cała moja familia. Nigdy nie zostawił mnie w potrzebie, zawsze znajdował dla mnie czas nawet gdyby miał pracować po godzinach. Nie wiem jak z bólem bo nie korzystam ze znieczulenia, wybielanie nakładkami extra, wyrywanie bolesne, ale to chyba tak już musi być, piaskowanie nie przyjemne, żadna plomba nigdy nie ukruszona, a niektóre mają po kilkanaście lat;) Szczerze polecam

Ktoś w Sylwestra o godzinie 21.47 pisze pozytywną opinię na temat dentysty.... "wyleczył mi zęby, który inny dentysta chciał wyrwać za niewielkie pieniądze" i pisze, że nie poda nazwiska tego dentysty. Prosimy o nazwisko dentysty, który za niewielkie pieniądze wyrywa zęby...

Leczę zęby u tego Pana z przerwą na innego dentystę od 20 lat i dzięki temu mam wszystkie zęby w wieku 45 lat,wyleczył mi zęby który inny dentysta chciał wyrwać za niewielkie pieniądze żałuję że "zdradziłem" mojego dentystę i leczyłem zęby u innego (nie będe podawał nazwiska) zapłaciłem za to żle zrobionymi szyjkami polecam tego Pana pełen profesjonalizm,fachowość,oraz znajomość swojego zawodu

Moja opinia jest podobna do pana poniżej, który umieścił długi negatywny komentarz. Wszystko jest ok, dopóki nie zaczniesz się na coś uskarżać. Dentysta nie przyjmuje do wiadomości, że coś chyba poszło nie tak, bo ząb nadal boli. Szuka innych powodów, a gdy się je wykluczy jest niemiły, powtarza tekst, że mu się śpieszy i rzuca słuchawką

Bylem z polecenia od taty który był zadowolony. Ja byłem jeden raz. Pan doktor wstawial plombe- skasowal 90 zl bez rachunku czy paragonu. Po 2 dniach ząb zaczął boleć i boli do tej pory mimo że wcześniej nie bolał. Trwa to juz ok 4 miesięcy. Nie mam czasu iść chwilowo d o innego ale będę musiał szukać nowego

Bardzo żałuję, że nie znałam Pana dr wcześniej. Byłam u wielu dentystów, których efekty leczenia były straszne. Pan dr Płuska uratował kilka moich wyłamanych ząbków, które inni chcieli usunąć. Jestem bardzo zadowolona z tych wizyt. Zęby są prze leczone dokładnie. Polecam zwłaszcza jeżeli ktoś ma kanały do zrobienia. M.