lekarz Krzysztof Podlacha

Lekarz rodzinny

1,7
1,7
1,9

Najgorszy lekarz u jakiego byłam. Chamski, opryskliwy, bez jakiejkolwiek ogłady i szacunku do pacjenta. Na opisane dolegliwości skomentował "ja mam podobne objawy i żyje". Polecam omijać szerokim łukiem

Podejście do pacjenta jest wysoce skandaliczne, zwłaszcza do małego pacjenta. Lekarz oschły, gburowaty, wręcz chamski. O diagnozę należy poprosić, ponieważ sam nie uznaje za stosowne, by poinformować pacjenta co mu dolega. Mam nadzieję, że już nigdy nie będę zmuszona korzystać z usług świadczonych przez tego człowieka.

Wyjątkowo smutny i nieszczęśliwy człowiek(ostatnie określenie na wyrost). Odnoszę wrażenie, że swoje kompleksy i niepowodzenia przenosi na pacjentów. Dzień, w którym przestanie wykonywać aktualny zawód powinno się ustanowić świętem miasta i gminy Wronki.

Lekarz tak sie nie zachowuje.chamski i opryskliwy.Swoim zachowaniem przestrasza dzieci.Brak podejscia do pacjenta.ODRADZAM WIZYT!!!SZKODA NERWÓW!!!

Nie polecam! Zero profesjonalizmu i kultury! Traktuje pacjenta z góry i go obraża. Brak informacji o diagnozie!! Trzeba się dopytywać, co dolega pacjentowi - nic nie tłumaczy. Radzę omijać...

Nie polecam, wybrałam tego lekarza ostatnio.. w tzw. ostateczności, ale chamstwo jakie bije od tego człowieka jest poza wszelkimi granicami wytrzymałości. Diagnoza żadna tak naprawdę, nie słucha co się do niego mówi i o co prosi. Bardzo nieuprzejmy człowiek.

Wredny , opryskliwy człowiek . Brak diagnozy u małego dziecka. Mam nadziej ze już nigdy na swojej drodze nie spotkam Dr Podlache.

Lekarz wredny od samego wejścia ,niekompetentny stawia sam diagnozę bez przeprowadzenia wywiadu, obraża pacjenta ,pomawia i zniesławia ludzi szukających pomocy ODRADZAM !

Mi osobiście ten lekarz pomógł w kilku sytuacjach lecz uważam ze brakuje mu przede wszystkim komunikatywności. Nie informacje o stanie zdrowia, wypisuje chorobowe bez wiedzy pacjenta. Bywa niepotrzebnie wybuchowy i nie wnika w szczegóły choroby.

Zdecydowanie odradzam tego lekarza. To nieokrzesany impertynent. Potwierdzam wszystkie poprzednie negatywne opinie o tym panu. Omijać szerokim łukiem.