lekarz Krzysztof Pogoda

Wspaniały człowiek, empatyczny, dobry, zaangażowany, poświęcony pracy, pacjentowi, czuję się zaopiekowana przez lekarza jak nigdy dotąd! Pan doktor odpowiedział na wszystkie moje pytania i poświęcił maksimum czasu. Jestem pod wielkim wrażeniem tego człowieka!

Lekarz ze wspaniałym podejściem do pacjenta oraz ogromną wiedzą. Wszystko wytłumaczy, uspokoi oraz pokieruje. Szczerze polecam!

Szczerze polecam!

Najlepszy ginekolog, świetne podejście do pacjentki, bardzo empatyczny. Nie spieszy się podczas wizyty, wszystko wyjaśnia, odpowiada na wszystkie pytania i dokładnie wyjaśnia. Bardzo szczegółowo wykonuje wszystkie badania, zleca dodatkowe jeśli zauważa coś niepokojącego. Pozostaje w kontakcie z pacjentką,oodzwania, odpowiada na wszystkie wiadomości. Bardzo serdecznie polecam.

Nie mam pojęcia skąd wzięły się tak dobre opinie na temat tego lekarza. Wizyta w pośpiechu, pytanie o imię pacjentki 10 razy (jakby przed nosem nie leżała karta). Z tym człowiekiem nie idzie się dogadać na poziomie podstawowej komunikacji, ty mówisz jedno, on trzy razy powtarza swoje, nie słuchając wcale pacjenta, nie tłumaczy, sama domyslaj się. Ginekolog, który sądzi, że mycie miejsc intymnych mydłem (!!!) Jest dobre dla flory bakteryjnej, dramat!