dr n. med. Krzysztof Polak

Dobry lekarz, dobry człowiek. Chyba jedyny ginekolog, który szanuje to, że dla kobiety zawsze wizyta u ginekologa to sytuacja krępująca. Potrafi sprawić, że pacjent czuje się jak człowiek a nie obiekt badań. Pan doktor prowadził moją ciążę oraz później odkrył poważną wadę - załatwił szybko szpital i sam mnie zoperował. Na prawdę jakby nie on, mogłoby nie być ciekawie. Polecam

Super, kulturalny,taktowany lekarz dzięki niemu mam coreczke a latwo nie bylo. Teraz spodziewam się kolejnego i znów zaufalam temu lekarzowi, nie lekceważy moich objawów a w razie czego wszystko wytłumaczy i rozwieje wątpliwości . Jestem bardzo zadowolona z jego fachowości, lekarz godny polecenia

Dla mnie najlepszy lekarz .prowadzil moje dwie ciążę. Gdy przy drugiej okazało się coś nie tak z dzieckiem to on postawił na nogi dwa szpitale ten dla mnie i ten dla dziecka gdzie miało być operowane. Gdy córeczka zmarła 4dni po porodzie pokazał że jest tez czlowiekiem a nie tylko lekarzem i też sie tym przejmowal .ludzie gdy cos jwst nie tak winią lekarza a ja zawdzięczam mu to że donosiłam i było mi dane chociaż ją zobaczyć

POLECAM. Bardzo miły, rzeczowy, wszystko spokojnie tłumaczy. Uratował moje jajniki przed wycięciem - inny szpital chciał mi je wyciąć ze względu na torbiele. Po za tym w razie problemów można do niego dzwonić i się poradzić. W szpitalu przyznaje się do swoich pacjentek. Lekarz naprawdę godny polecenia.

POLECAM. Bardzo miły, rzeczowy, wszystko spokojnie tłumaczy.
W szpitalu przyznaje się do swoich pacjentek. Lekarz naprawdę godny polecenia.

W 100% polecam. Podczas każdej wizyty wszystko cierpliwie tłumaczył. Nawet rysował na karteczkach co i jak będzie wykonane, tak aby mnie uspokoić. Zresztą widać, że zależy mu na pacjentkach, ode mnie odbierał tel w sobotę po 23 i instruował co i jak mam robić. Na 2 wizycie zaskoczył mnie że doskonale pamięta mnie i mój przypadek i tak było za każdym razem. Traktuje pacjentki jak ludzi a nie jak kolejny przypadek. Miły kulturalny.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Pszczyna"?

Piotr Lasatowicz

NZOZ "Poradnia Ginekologiczno-Położnicza"