lekarz Krzysztof Potocki

3,4
3,5
3,9
3,4

Polecam. Do Pana Krzysztofa chodzę prywatnie od początku ciąży. Teraz jestem dokładnie w połowie i nie mogę powiedzieć złego słowa. Wszystko wyjaśnione, wytłumaczone. Bez kolejek, w miłej atmosferze. Zawsze wychodzę uśmiechnięta i uspokojona - znam odpowiedź na każde pytanie, posiadam wiele informacji o tym, co dzieje się u dzidziusia. Lekarz, który wykazuje bardzo duże zainteresowanie, co jest niezmiernie ważne dla pacjentki takiej, jak ja. ;)

Godny polecenia , bardzo miły , zawsze wysłucha . Jest to pierwsza ciąża - teraz juz prawie koncówka - ale nigdy nie powiedziałam złego słowa po każdej wizycie . Przy badaniu Usg jest zawsze wszystko pokazane omowione - pan doktor cieszy sie gdy widzi ruszajacego sie maluszka ( opowiada i pokazuje cześci ciała maluszka gdzie co jest ) . Zawsze pomoże gdy mam pytania czy jakies obawy nie tylko na wizycie ale tez przez telefon , umowi wizyte wczesniej gdy cos sie dzieje i sa obawy , zawsze ma czas by pomóc. Polecam goraco;-)

Pan dr. prowadzi moją pierwszą ciąże. Jak to w takich sytuacjach na początku nie wiedziałam gdzie co i jak. Z polecenia poszłam do dr. Potockiego i jestem z niego jak na razie b. zadowolona.Podchodzi profesjonalnie i fachowo.Wszystko dokładnie tłumaczy. Ma dużo cierpliwości. Świetny sprzęt. Za wizyty bierze tyle co inni. Zawsze można do niego zadzwonić z problemem. Dmucha na zimne. Mogłabym tak wymieniać bez końca bo naprawdę mam zero zastrzeżeń. Nie wiem jak było z tymi Paniami które tak narzekają tutaj, ale sądzę, że chyba jednak przesadzają. Wiadomo nie ma ludzi doskonałych. Każdy czasem ma gorszy dzień, ale żadne z nas nie jest pępkiem świata nie oczekujmy więc, że tak będziemy traktowani.

chodzę do tego lekarza publicznie i dla mnie spełnia moje oczekiwania po raz drugi jestem w ciąży i wcześniejsza pani ginekolog nie sprawdzała mojego stanu zdrowia jak pan Potocki. jestem z niego zadowolona gada konkretnie i na temat.

zero kompetencji!!!najlepiej to mu tylko kase smarowac, chodzić prywatnie bo państwowo niczego nie powie, nie ma podejścia ani powołania. Po co taki pracuje państwowo skoro nie wykonuje tego rzetelnie. Niech sobie siedzi w tej swojej prywatnej przychodni

Wciąż poszukujesz "RTG Żyrardów"?

Maciej Pawlina

Prywatna Praktyka Lekarska Maciej Pawlina
Wysockiego 10
Żyrardów
ulica Puławska 67/2

Sylwia Miśta

Złota 6/4, Warszawa
Dr. Brankowska Sp. z.o.o.
ulica Gagarina 15
Wróbla 23