dr n. med. Krzysztof Przybył

Ortopeda, Traumatolog

Pan Doktor jest najlepszym specjalistą w swoim fachu. Dzięki niemu już od 10 lat nie mam problemów z kolanem, a wcześniej jako nastolatka raz/dwa razy w roku musiałam poruszać się o kulach + miesiąc w ortezie. Żaden wcześniejszy lekarz nie podszedł z takim zaangażowaniem do znalezienia przyczyny bólu i nawracających kontuzji. Jestem wdzięczna Doktorowi za okazane wsparcie i pomoc.

Dzisiaj byłam z wizytą u doktora po raz pierwszy ,jestem bardzo miłe zaskoczona jego podejściem do pacjenta.Zostałam bardzo sprawnie przyjęta, był bardzo miły i rzeczowy...

Mieszkam w Kołobrzegu więc można powiedzieć" o tam to są specjaliści"ale przykro mi tak nie jest:(.Kilka lat temu potrzebowałam dobrego lekarza ortopedę dla mojego taty ponieważ z jego nogą działo się coś złego.W przeszłości przeszedł dużo skąplikowanych operacji,lekarze w moim szpitalu wydali bez szerszych konsultacji wyrok AMPUTACJA.Trafiłam do doktora i dzieki niemu(już 12lat) tata nadal chodzi na własnych nogach,On jedyny podjął się zawalczyć i za to będę mu wdzięczna i polecała innym.SZĘŚCIARA:)

Witam dodając opinię powinno się podać imię i nazwisko bo każdy na kogo pan doktor żle spojrzy, a to potrafi będzie wypisywał głupoty, ja 3 lata temu nie mogłem już chodzić każdy krok sprawiał mi wielki ból kolana, kilku "specjalistów" z Koszalina rozkładało ręce, ale kasę oczywiście brali. Straciłem juz nadzieję, a po pierwszej wizycie u doktora przybyła nie byłem pod wrażeniem a raczej przeciwnie, ale znajomy który miał u niego rekonstrukcję wiązadła przekonywał mnie żebym nie odpuszczał z tak błahego powodu, że to super fachowiec a nie psycholog, bo on nawet nie pamięta że miał tak poważną operację i u niego wszystko w najlepszym porządku, i tak zrobiłem po kilku wizytach artroskopia kolana i po skutecznej rehabilitacji u pani Elżbiety Kuklińskiej dziś czuję się świetnie i jestem wam za to bardzo wdzięczny!
Wdzięczny pacjent: Andrzej Zdrojewski

W swojej specjalności b dobry. Konkretny , nie "głaszcze po główce" ale to nie psychiatra. Mi bardzo pomógł zabiegiem i znakomitym dalszym leczeniem. Zadziwiające jak dużo moja przedmówczyni płaciła za dużo złego!!! leczenia.

ZAROZUMIAŁY , TRAKTUJĄCY PACJENTA Z GÓRY.W GABINECIE PRYWATNYM STARA SIĘ BYC MIŁYM. PO ZA GABINETEM ZUPEŁNIE INNY TRAKTUJE PACJENTOW PRZEDMIOTOWO.LEKARZ BEZ TWARZY I HONORU.DOŚWIADCZYŁAM OD NIEGO DUŻO ZŁEGO LECZENIA.

arogant,buczy cos pod nosem a nie rozmawia chciwy

arogant,buczy cos pod nosem a nie rozmawia chciwy

Pięć lat temu operował mi prawe kolano, które do tej pory działa bez zarzutu, tfu, tfu, żeby nie zapeszyć. W maju miałam operowane lewe kolano i też jest ok. Prowadzę b. aktywny tryb życia (aerobik, narty, rower, pływanie) i zdrowe kolana są mi niezbędne, a dzięki dr Przybyłowi tak jest.

DZIĘKI dR.pRZYBYŁOWI MAM SPRANĄ NOGĘ I JESTEM MU OGROMNIE WDZIĘCZNA.jEST DOSKONAŁYM I BARDZO KOMPETENTNYM LEKARZEM.kAŻDEMU ZYCZĘ TAKIEGO LEKARZA.

Myślę.że jeden z lepszych specjalistów.Kto nie wierzy proszę skorzystac z usług ortopedy za Sławna.Porażka