lekarz Krzysztof Przygodzki

Bardzo dobry specjalista. Trafna diagnoza która zapobiegła dalszym komplikacjom i bardzo dobrze dobrane leczenie. Doktor Przygodzki zasłużył na swoją opinie wybitnego chirurga. Polecam bardzo serdecznie

Polecam z całego serducha .lek.Krzysztof Przygodzki zna się na tym co robi i ma podejście do pacjenta.Jest cierpliwy i potrafi wytłumaczyć .Pomógł mi gdy inni odsyłali mnie od gabinetu do gabinetu nie zostawił bez pomocy.Dzięki niemu w dniu dzisiejszym funkcjonuje normalnie.Jezeli to czyta teraz to BARDZO BARDZO DZIĘKUJĘ I POZDRAWIAM

Nie polecam lekarza jako proktologa. Każdego kto podejrzewa u siebie szczelinę odbytu OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM! Wielka niekompetencja w tym zakresie oraz wykonanie badania per rectum, gdzie dzisiaj dowiedziałam się u innego lekarza, że nawet w momencie podejrzenia tego schorzenia zabronione jest wykonywanie badania tego typu. Nie wspomnę o braku delikatności oraz pogorszeniu stanu mojego zdrowia. Dzięki "kompetencji" dr. Przygodzkiego nie dość że jestem o min. tysiąc złotych do tyłu (wizyty u niego oraz leki, które nie są skuteczne w leczeniu tego typu schorzenia), to jeszcze kolejne wydatki na leczenie stanu, ...

Dzięki "kompetencji" dr. Przygodzkiego nie dość że jestem o min. tysiąc złotych do tyłu (wizyty u niego oraz leki, które nie są skuteczne w leczeniu tego typu schorzenia), to jeszcze kolejne wydatki na leczenie stanu, którego pseudo proktolog tylko pogorszył.
Zdecydowanie odradzam!

Sympatyczny chirurg, trochę nastraszył ale dzięki temu miałam przeprowadzony szereg badań, chuchał na zimne a wyszło wszystko dobrze

Mily, sympatyczny, duża wiedza na temat dolegliwości. Kompleksowe leczenie. Polecam z czystym sumieniem.

Bardzo rzeczowy, profesjonalny i konkretny lekarz z pozytywna energia, uprzejmy, cierpliwy, potrafi sluchac i wytlumaczyc na czym polega problem.Swoim zachowaniem i podejsciem do pacjenta wzbudza zaufanie i poczucie bezpieczenstwa.Dziekuje za udany zabieg. Maria