dr n. med. Krzysztof Przytulski

Gastroenterolog

Pan doktor Przytulski, wysokiej klasy specjalista, gastroskopia zabieg z natury nieprzyjemny okazał się w wykonaniu Pana doktora zupełnie znośny, pełen profesjonalizm, bardzo dziękuję

Pan doktor to najlepszy specjalista z którym do tej pory rozmawiałem, a proszę mi wierzyć, ze rozmawiałem z wieloma na przestrzeni kilku lat. Ogromny profesjonalizm i poziom kultury osobistej, rzeczowe wyjaśnienie problemu, gdyby wszyscy lekarze byli jak Pan doktor służba zdrowia w Polsce wyglądałaby zupełnie inaczej. W 100 procentach polecam.

to wspaniały lekarz- szalenie kulturalny, miły i cierpliwy do pacjentów . nie tylko wytłumaczy problem ale jeszcze zobrazuje na papierze aby było przejrzyście i zrozumiale. z całego serca polecam p.dr. Przytulskiego od lat się u niego leczę i mam pełne absolutnie zaufanie.

to wspaniały lekarz- szalenie kulturalny, miły i cierpliwy do pacjentów .

Świetny lekarz, polecam! Badane wykonuje tak profesjonalnie, że chwila dyskomfortu trwa naprawdę chwilę. Dodatkowo miły i uprzejmy. W każdej chwili można zapytać, i udzieli odpowiedzi, rozwiewając nasze wątpliwości. Absoluty profesjonalista w swojej dziedzinie godny polecenia, a poza tym dobry człowiek wrażliwy na cudzy problem.

Świetny specjalista bez dwóch zdań. Badane wykonuje tak profesjonalnie, że chwila dyskomfortu trwa naprawdę krótko :) A dodatkowo miły i uprzejmy. W każdej chwili można zapytać, a udzieli odpowiedzi rozwiewając nasze wątpliwości. Absolutnie profesjonalista godny polecenia. Jadwiga z Białej Podlaskiej

Absolutnie profesjonalista godny polecenia.
Jadwiga z Białej Podlaskiej

Bardzo polecam. Bardzo sympatyczny a co ważniejsze rzeczowy, potrafi słuchać i wyjaśnić wszelkie wątpliwości. Gastroskopia w jego wykonaniu to krótki bezbolesny zabieg. Bardzo polecam, świetny specjalista z ogromnym doświadczeniem.

Potwierdzam wszystkie pozytywne opinie. Świetny lekarz, wyrozumiały, cierpliwy, dokładnie objaśnia sytuację medyczną pacjenta. Byłam na konsultacjach gastrologicznych, a dostałam również wyjaśnienie, co może być przyczyną bóli, jeżeli nie żołądek. Potrafił bezbłędnie odczytać nawet zdjęcia rtg kręgosłupa wskazując, gdzie może być przyczyna moich dolegliwości. Tak trzymać Panie doktorze!

Super lekarz, robił mi gastroskopię i kolonoskopię. Pierwsza była prywatnie, druga przyjemność z ubezpieczenia. Jeżeli chodzi o podejście do pacjenta - pełen profesjonalizm w obu przypadkach. Z czystym sumieniem polecam. Oby więcej takich lekarzy!

Muszę bardzo pochwalić Pana Doktora:) Leczę się u Niego od niedawna, miałam też robioną przez Niego gastroskopię. To profesjonalista, lekarz z powołania. Jest cierpliwy, wszystko bardzo dokładnie tłumaczy, potrafi zrozumieć lęk pacjenta, rozwiewa wszystkie wątpliwości, nigdzie się nie spieszy:) Rzetelny i rzeczowy, robi dokładny wywiad, pacjent czuje, że znajduje się "pod opieką". Do pacjenta odnosi się z szacunkiem. Ponadto kulturalny i miły, co nie jest bez znaczenia. Powiedziałabym, że spełnia standardy europejskie:))Badanie wykonał sprawnie,fachowo, spokojnie i szybko,kierując pacjentem i wszystko tłumacząc. Nie "naciąga" też na kasę,polecając najdroższe opcje badań i zapisywanie się na wizytę z każdym drobiazgiem:) ale troszczy się o dobro pacjenta. At last but not least - widzi więcej niż tylko własną dyscyplinę,zleca badania, traktuje pacjenta kompleksowo.
Szkoda, że nie ma więcej takich lekarzy..

świetny lekarz, bardzo przejmuje się sytuacją pacjenta. Dostałam numer komórki Pana Doktora w razie jakich kolwiek problemów. Kiedy zadzwoniłam porozmawial ze mna i przez najbliższych kilka dni dzwonił i pytał się o stan zdrowia!! Niesamowity! Polecam gorąco. Lekarz z powołania i naprawdę nie zmiernie pomocny.