dr n. med. Krzysztof Przytulski

Gastroenterolog

to wspaniały lekarz- szalenie kulturalny, miły i cierpliwy do pacjentów . nie tylko wytłumaczy problem ale jeszcze zobrazuje na papierze aby było przejrzyście i zrozumiale. z całego serca polecam p.dr. Przytulskiego od lat się u niego leczę i mam pełne absolutnie zaufanie.

to wspaniały lekarz- szalenie kulturalny, miły i cierpliwy do pacjentów .

Świetny lekarz, polecam! Badane wykonuje tak profesjonalnie, że chwila dyskomfortu trwa naprawdę chwilę. Dodatkowo miły i uprzejmy. W każdej chwili można zapytać, i udzieli odpowiedzi, rozwiewając nasze wątpliwości. Absoluty profesjonalista w swojej dziedzinie godny polecenia, a poza tym dobry człowiek wrażliwy na cudzy problem.

Świetny specjalista bez dwóch zdań. Badane wykonuje tak profesjonalnie, że chwila dyskomfortu trwa naprawdę krótko :) A dodatkowo miły i uprzejmy. W każdej chwili można zapytać, a udzieli odpowiedzi rozwiewając nasze wątpliwości. Absolutnie profesjonalista godny polecenia. Jadwiga z Białej Podlaskiej

Absolutnie profesjonalista godny polecenia.
Jadwiga z Białej Podlaskiej

Bardzo polecam. Bardzo sympatyczny a co ważniejsze rzeczowy, potrafi słuchać i wyjaśnić wszelkie wątpliwości. Gastroskopia w jego wykonaniu to krótki bezbolesny zabieg. Bardzo polecam, świetny specjalista z ogromnym doświadczeniem.

Potwierdzam wszystkie pozytywne opinie. Świetny lekarz, wyrozumiały, cierpliwy, dokładnie objaśnia sytuację medyczną pacjenta. Byłam na konsultacjach gastrologicznych, a dostałam również wyjaśnienie, co może być przyczyną bóli, jeżeli nie żołądek. Potrafił bezbłędnie odczytać nawet zdjęcia rtg kręgosłupa wskazując, gdzie może być przyczyna moich dolegliwości. Tak trzymać Panie doktorze!

Wciąż poszukujesz "Gastroenterolog Warszawa"?

Witold Klemarczyk

Warszawska 197 d

Marceli Chmiel

Gastroenterolog
Klinika Medycyny Urody
ul. Domaniewska 39A (Horizon Plaza)
LUX MED Sp. z.o.o.
ulica Racławicka 132B