Krzysztof Radkiewicz

Lekarz rodzinny

2,4
2,1
2,4

Podwaza opinie specjalistów, uważa,że sam wie lepiej. Nie chce dawać skierowań. Pielęgniarki przychodzą i wychodzą kiedy chcą i często można odbić się od ściany. Godziny otwarcia nic nie znaczą, wtedy kiedy powinno być czynne zdarza się że jest po prostu zamknięte. Lekarz bardzo się wywyzsza, brak komunikacji lekarza z personelem.

Do czasu był dobrym lekarzem, ale odkąd ludzie zaczęli od niego odchodzić stał się pazernym na kase lekarzem, wywyższac się i źle traktować swoich pacjentów

Doktor dla ludzi zdrowych, bardziej uzdrowiciel niz lekarz, kompetencje biznesowe wydaja sie przewazac nad medycznymi. Proste choroby: bardzo dobry, polecam. Powazne choroby: slaby. Zalety: dostepny, kontaktowy, dobry przy leczeniu bardzo prostych przypadkow. Wady: za duze zaufanie do wlasnych umiejetnosci medycznych zamiast odsylania do specjalisty w dziedzinie, diagnoza trudniejszych chorob przewaznie spozniona lub nietrafna, leki czesto nietrafione - zmieniane przez specjalistow.

Proste choroby: bardzo dobry, polecam.
Powazne choroby: slaby.

Zalety: dostepny, kontaktowy, dobry przy leczeniu bardzo prostych przypadkow.

Nie polecam ,bardzo nie miły ,wciska najdroższe zagraniczne leki z firm ,które pana wysyłają na szkolenia w odległe ciepłe kraje,nie informując pacjenta o bardzo tanich polskich odpowiednikach ,jak to nazwać !Otrzymać skierowanie,na badania lub do specjalisty to cud .Pan nie powinien leczyć ludzi ,bo to nie biznes ,niestety ten pan bez ogródek robi kasę a pacjentów ma w głębokim poważaniu .

Jestem pacjentem dr. Krzysztofa Radkiewicza od 15-tu lat. Nie należę do osób młodych i często składam wizyty Doktorowi. Zawsze trafna diagnoza. Jeżeli zachodzi potrzeba zawsze dostaję skierowania na wiele badań i do dobrych specjalistów.Jeżeli sam może dokonać drobnego zabiegu, nie wysyła mnie np. do chirurga a sam z powodzeniem to wykonuj. Po zabiegu następnego dnia telefon z zapytaniem jak się czuję.W razie potrzeby odwiedzał mnie z wizytą w domu.

Kiedykolwiek byłam zawsze trafnie zdiagnozował, brak zastrzeżeń. Jesli ma ktoś wątpliwości niech sam o wszystko pyta, lekarz nie musi sam tłumaczyc.

Nie polecam tego lekarza! Zdecydowanie nieuprzejmy, brak klasy. Krzyczy i pcha pacjenta jak coś idzie nie po jego myśli. Brak słów....