lekarz Krzysztof Rokicki

Lekarz rodzinny

Najgorszy lekarz, zależy mu tylko na pieniądzach. Telefonu nie odbiera, na smsy nie odpowiada. Umawia się na wizyty domowe nie przyjdzie.

Najlepszy lekarz w Zielonej Górze. Specjalista i bardzo dobry człowiek. Nigdy nie odmówił pomocy. Walą do niego pacjenci z całej Polski. Jak szukacie lekarza rodzinnego w lubuskim to tylko pan doktor. Zdrówka dla pana doktora.

Bardzo . dobry lekarz,bardzo dobry jako czło- wiek,oddany pacjentom ,skromny niesie pomoc chorym często własnym czasem nie odmawia pomocy. Aby wszyscy lekarze byli choć w połowie tak oddani to służba zdrowia wyglądała by lepiej.

Dobry lekarz i wspaniały człowiek.Leczę się u Niego od zawsze i nigdy mnie nie zawiódł!

Prawdziwy profesjonalista i lekarz z powołania, po prostu brak słów. Serdecznie polecam.

Jak dla mnie to "Dr. Judym" ... leczę się u Niego ok. 12 lat...

Jak dla mnie to "Dr. Judym" ... leczę się u Niego ok. 12 lat...

polecam zaangażowanie... Doktor nie ma problemu z wypisywaniem skierowań czy zwolnień i mocno stara się rozwiązać problem, w moim przypadku się nie udało bo dolegliwości dalej posiadam ale jest poprostu miłym i zaangażowanym lekarzem...

polecam zaangażowanie...

super jako fachowiec i jako Człowiek !!!!

super jako fachowiec i jako Człowiek !!!!

Prawdziwy profesjonalista i lekarz z powołania, po prostu brak słów by właściwie opisać wszystkie zalety tego lekarza bo to trzeba samemu doświadczyć. Serdecznie polecam. Jarosław z Zielonej Góry