lekarz Krzysztof Romańczyk

2,6
2,7
2,6

Ciężko nazwać tą osobe lekarzem, jest chamski i bezczelny. Zachowuje sie jakby siedział w gabinecie za kare. Trafiłam do niego z powodu nieobecnosci mojego lekarza ,ale po wyjściu żałowałam ,że zdecydowałam sie na tą wyzyte. Poszłam z grypą po czym stwierdził ,że nic mi nie jest ,a nawet nie zajrzał do gardła. Uznał ,że jestem w super formie i jestem zdolna do pracy.

Trafiłem do tego pseudo lekarza z poważnym grypskiem, które o mały włos nie przeszło w ostre zapalenie płuc (pomógł inny lekarz). Pan Romańczyk, nie dość że nie trafił z diagnozą - to przepisał leki których następstwem było totalne i nieodwracalne zniszczenia błon śluzowych gardła i nosa. A to dla tego że nie chciało mu się nawet zajrzeć do gardła, a diagnozę postawił na podstawie patrzenia na mnie z pogardą. Jest arogancki, chamski, źle odnosi się do pacjentów, i nie ma pojęcia co robi. Nie polecam, uważajcie na niego jeśli cenicie ...

Jest arogancki, chamski, źle odnosi się do pacjentów, i nie ma pojęcia co robi.
Nie polecam, uważajcie na niego jeśli cenicie sobie swoje zdrowie, a pamiętajcie że macie je tylko jedno.
A za zwracanie się do pacjenta określeniami : "Niech usiądzie, niech się rozbierze" mówi samo za siebie.

konkretny, jak ktoś chce opowiadania historii i bajek to nie z nim.. ja doceniam rzetelność i szybką , a także trafną diagnozę polecił zamiennik leku który do tej pory brałem i okazało się, że skład ten sam działanie też a cena 2 x niższa

Bardzo dobry lekarz, który pomógł mi w rozpoznaniu przepukliny pachwinowej i doradził zabieg w szpitalu. polecam.

w dniu 10.02.2012 podczas wizyty błędy swoje i swojego personelu dotyczące adresu mojego zamieszkania w bardzo złośliwy i chamski sposób przerzucał na mnie. Kiedy zwróciłem mu uwagę tym bardziej zaczął krzyczeć na mnie " jak Pan śmie tak się zachowywać". Nie spotkałem się jeszcze z takim zachowaniem. Na koniec wypisał skierowanie do szpitala na zabieg po , które przeszedłem i receptę, ale w domu zauważyłem brak mojego PESEL. Panie i NFZ chrońcie ludzi od takich chamskich, bezczelnych lekarzy tym bardziej , że jest ten Pan kierownikiem Przychodni w Kalwarii.

totalna bzdura... widac ze wpis jednej osoby to po 1 po drugie .... aa zresztą jak dla mnie specjalista jak nalezy .. żaden bajkopisarz, konkretny i zdecydowany facet ktory wie co to diagnoza

Świetny lekarz, podchodzi do pacjenta indywidualnie. Uprzejmy.

Świetny lekarz, podchodzi do pacjenta indywidualnie. Uprzejmy.

Ten lekarz to jakaś kpina i nie powinien się nazywać lekarzem!!! Przyszłam z zapaleniem płuc to mi powiedział,, że mam odmę. Przepisał trzy razy dziennie Ketonal Forte i kazał się pokazać za tydzień. Gdy złapałam grypę jelitową, powiedział, że to salmonella i wysłał mnie do szpitala!!Jest niemiły, arogancki i nadęty. Do tego robi wszystko na "odwal się" i sprawia wrażenie jakby siedział w gabinecie za karę. Wolę siedzieć w domu i się męczyć niż iść do niego po poradę

Lekarz niewłaściwie traktuje pacjentów. Jako kierownik placówki uniemożliwia zmianę lekarza pierwszego kontaktu jego pacjentom tłumacząc zbytnim obciążeniem innych-dobrych lekarzy w tej placówce. Skoro nie ma zbyt wielu chetnych pacjentów należałoby zwolnić takiego lekarza - ale w jaki sposób kiedy jest on równocześnie kierownikiem?