lekarz Krzysztof Romanowski

Szczerze nie wiem skąd pojawiają się pozytywne opinie na temat Pana Doktora. Wizyta u ginekologa pomimo, że zawsze wywołuje u mnie lekki stres to już rozumiem dlaczego kobiety mówią, że boją się chodzić do ginekologów. Wcześniej moim lekarzem była prywatnie inna Pani Doktor. Zmieniłam adres zamieszkania stąd szukanie nowego lekarza prowadzącego. Zapisałam się na NFZ pierwszy i prawdopodobnie ostatni raz. Zdziwił mnie tak krótki okres oczekiwania na wizytę (niecały tydzień) jednak już rozumiem, dlaczego Pan Doktor nie ma pacjentek. Pan Doktor namawiał mnie w kółko na krążek antykoncepcyjny i czytając inne opinie widzę, że każda z nas przeżyła dokładnie to samo. Wystarczyło, abym powiedziała słowa "wkłada hormonalna", a Pan Doktor zaczął wykład, że jest to przestarzała metoda i nie ma takiej możliwości. Nie było mowy o skierowaniu na usg piersi, jedynie usłyszałam, że mogę iść prywatnie na badanie mutacji w genie. Zmarnowałam tylko czas, nie dowiedziałam się nic, a moje obawy nie zostały rozwiane i teraz muszę szukać innego lekarza. Było to bardzo przykre doświadczenie i nie polecam nikomu. Wracałam do domu zalana łzami.

Od razu na wejściu zostałam skrytykowana wybraną wybraną metodą antykoncepcji, kiedy dowiedział się, że prowadzi mnie inny lekarz z tej samej przychodni (a ja w związku ze swoimi zmartwieniami chciałam skonfrontować swój stan z innym specjalistą). Powiedział, ze kategorycznie mi nie pomoże, nie jestem jego pacjentką i mam się udać do lekarza, który mnie prowadzi. Już po tych słowach chciał mnie wyprosić z gabinetu. Jako, że mi zależało, mimo wyraźnej niechęci i opryskliwości Doktora, zaczęłam drążyć temat. Wtedy z wielką dezaprobatą wszedł w dyskusję. Pan Doktor akademicko ze mną porozmawiał ...

Pan Doktor akademicko ze mną porozmawiał dopiero po moim dociekaniu oraz naleganiu. Nie dawał dojść do słowa oraz opowiedzieć o problemie. Wyraźnie skrytykował wybór mojej antykoncepcji (wkładka domaciczna miedziana, niehormonalna) i powiedział, że w życiu by mi tego nie założył, że kobietom nierodzącym i młodym się tego nie robi, że takie coś jest jedynie dobre dla kobiet po 40, i że ponadto (co mnie zdziwiło) jest to przestarzała metoda, że dawno nikomu tego nie zakładał, ponieważ to jak pręt w tyłku i są już lepsze metody, takie jak na przykład krążek antykoncepcyjny, który żywo rekomendował.

Powiedziałam mu wtedy, że ja przeszłam przez kilka metod antykoncepcji, ale nie były dla mnie sprawdzone. W szczególności opowiedziałam o tym, jak działały na mnie hormony, miałam huśtawki nastrojów, bolące piersi, brak skupienia, ataki płaczu i agresji a normalnie taka nie jestem i szukam po prostu rozwiązania by czuć się bezpiecznie ale też sobą bo prowadzę intensywną karierę itp. Wtedy żywo zainteresował się tym czym się zajmuję. Szkoda, że tak samo żywo nie zainteresował się moim problemem.

Na moje problemy związane z infekcjami intymnymi zareagował tylko słowami "współczuje mi że muszę ciągle lecieć na Furaginie, Nimesilu i Exacylu - powiedział też, ze Exacyl (dostałam zapisany od innego doktora, na obfite miesiączki) powoduje krzepliwość krwi i że może mi się zrobić zakrzep nie w tym miejscu co trzeba i spowodować większe problemy".

Z gabinetu wyszłam praktycznie ze łzami w oczach, ale mimo wszystko życzyłam mu miłego dnia. Nie wiem co o tym wszystkim myśleć. Metoda, o której Doktor mówił jest wyjmowana i hormonalna, wymieniana co miesiąc (co wiąże się z dodatkowymi kosztami) - spirala jest dla mnie mimo wszystko wygodniejsza… pomijając tylko te problemy ze stanami zapalnymi. Ważniejsze jest dla mnie to, że nie czuję się otumaniona.

Oczywiście nie spojrzał nawet na mnie i nie zbadał, pomimo zgłoszenia problemu i mojej wyraźnej prośby.
Szczerze odradzam wszystkim, którzy chcą wybrać tego lekarza za prowadzącego. To jedno z najgorszych doświadczeń u lekarza, jakie miałam w życiu.

Chodzę od niedawna do dra Romanowskiego. To lekarz godny polecenia, delikatny i taktowny. Bardzo mi pomógł, widać że jest doświadczony i profesjonalny. Bardzo lubię te wizyty, bo dr jest bardzo sympatyczny.

Polecam wszystkim doktora Romanowskiego. Takiego lekarza ze świecą szukać. Bardzo sympatyczny człowiek... widać że jest lekarzem z powołania. Traktuje pacjentki z szacunkiem, tłumaczy wszystko zrozumiale, jest delikatny i ma poczucie humoru. Pani która asystuje przy badaniach jest też przemiła. Polecam z czystym sumieniem !!!

bardzo dobry lekarz, kompetentny, rzeczowy i konkretny, a do tego bardzo sympatyczny i z poczuciem humoru, gorąco polecam !

Wspaniały i bardzo rzetelny lekarz, uprzejmy, bardzo kompetentny, uczciwy z ogromnym taktem i delikatnie bada pacjenkę. Wydaje się od razu, że ma ogromną wiedzę i doświadczenie. Tak wspaniałego lekarza w życiu jeszcze nie spotkałam.

Bardzo polecam tego lekarza. Widać z kontaktu z nim że zależy mu na pacjencie.Wszystko tłumaczy w przystępny sposób. Jeżeli aplikuje jakieś leki to w 100% działają.

super lekarz dla każdej kobiety, konkretny miły i cierpliwie tłumaczy wszystko

super lekarz dla każdej kobiety, konkretny miły i cierpliwie tłumaczy wszystko

Rewelacyjny lekarz!!!!!!!!!!!!!! Totalne zaufanie mam do niego. Wspaniały specjalista

Rewelacyjny lekarz!!!!!!!!!!!!!!
Totalne zaufanie mam do niego.
Wspaniały specjalista