prof. zw. dr hab. Krzysztof Ruta

2,9

Aż dziwie się ze ten człowiek ma tak wysoki tytuł naukowy. Dziwie się ze w ogóle wykonuje zawód lekarza. Etyki nie zna albo zapomniał na rzecz pieniądza. Nie polecam serdecznie. Brak kultury, patrzy wyłącznie na swój interes czyt pieniądze. Zapomniał ze na NFZ nie chodzi jako wolontariusz, tylko to jest praca za która otrzymuje wynagrodzenie z podatków swoich pacjentów. Wstydził byś się człowieku

Byłam u dr Ruty i nie polecam nikomu. Miałam dodatni wynik testu ciążowego i podwyższone hcg dostałam krwawienia i chciałam to jak najszybciej skonsultować, tym bardziej że coś takiego zdażyło mi się pierwszy raz. Pan doktor mnie wyśmiał że nie mogę być w ciąży tak szybko po miesiączce. Kto normalny tak szybko robi test ciążowy. Nawet mnie nie zbadał. Byl wobec mnie bezczelny i chamski. Wprost mi powiedział że zapisze sobie mój przypadek i opowie kolegom w pracy niech też się posmieja.

Świetny lekarz, godny polecenia. Do doktora chodzę na NFZ i nie mogę narzekać. Kieruje na wiele badań, już na pierwszej wizycie wykonał usg i cytologie. Ze szczerego serca polecam!

Bardzo miły lekarz ,ale ,no właśnie?,,, poznajdywał mi jakieś mięśniaki ,kilka szt.podobno małe i do leczenia oczywiście u niego,, wystraszona zasięgłam porady innego lekarza który o dziwo żadnych mięśniaków ani innych rzeczy nie znalazł- kiedy zapytałam czy coś jest powiedział że wszystko w porządku ,, ale dla pewności u kolejnego lekarza zrobiłam usg dopochwowe i nic nie ma , wszystko ok, CUD ?!!! W przeciągu kilku dni mięśniaki zniknęły same ???? no może bez komentarza-można sie aż tak pomylić ???

no może bez komentarza-można sie aż tak pomylić ???

Dr Ruta jest moim lekarzem od 8 lat. Zawsze cierpliwie i serdecznie tłumaczy mi moją chorobę i metody jej leczenia. Gdy w ciąży dzwoniłam do niego z różnych powodów ( czasami jak się okazywało bagatelnych ), nigdy mi nie odmówił pomocy. Nie zawsze też brał w takich sytuacjach pieniądze. Siedziałam w prywatnym gabinecie, doktor wyjaśniał mi mój problem, tracił czas i nie musiałam płacić za wizytę. Miły, sympatyczny, konkretny i zawsze uśmiechnięty!Poleciłam dr swoim znajomym i były zadowolone!!!

Ja do Dr. chodzę od wielu lat, jestem bardzo zadowolona i nigdy nie potraktował mnie żle. Zawsze keiedy zadzwonię z prośbą o wizytę(najlepiej by byla od razu) zawsze mnie wcisnie nawet tego samego dnia gdy telefonuje. Polecam gdyz jest naprawde delikatny

Nikomu nie polecam.Moze i jest uprzejmy,ale ma w tym swoj cel.Zeby przyjsc do niego na badanie kłamie pacjentki ze nigdzie nie robi się tego badania na ubezpieczenie .Tylko u niego w gabinecie najtaniej za 500 zł.Mało tego ze robi kazda placowka ginekologiczna to jeszcze zrobił badanie niekompletne/wyniki nic nie mowiły/i musiałam jeszcze raz robic to badanie tyle ze juz za darmo i z miła i fachowa opieką.

Bardzo uprzejmy, wyrozumiały i ciepły człowiek z dużą dawką poczucia humoru, co nie często zdarza się wśród lekarzy. Bardzo delikatny przy badaniu. Szczerze polecam.