lekarz Krzysztof Rzepka

Jestem pacjentką dr Krzysztofa Rzepki od kilkunastu lat, dwie ciąże, zabiegi operacyjne, zawsze ufałam i zawsze będę ufać. Cudowny lekarz, fachowiec i człowiek. Nie zamienię na innego...

Jestem w 28 tyg. ciazy i od poczatku pod opieka Pana dr. To bardzo kompetentny, spokojny, uprzejmy, pomocny lekarz. Polecam kazdej kobiecie, ktora jest wystraszona i szuka odpowiedzialnego, fachowego i troskliwego lekarza. Moja ciaza przebiega z komplikacjami a mimo tego czuje sie spokojna i bardzo ufam Panu dr. Jest nad wyraz zapobiegliwy i woli dmuchac na zimne niz cos zaniedbac. Wizyty kosztuja srednio 170zl ale to dobrze wydane pieniadze, ktore sa adekwatne do swiadczonej opieki w czasie ciazy. Atmosfera i sprzet zarowno w gabinecie prywatnym jak i w szpitalu bez zastrzezen. Milo, czysto, nowoczesnie. Po wizytach zawsze wychodze uspokojona, z poczuciem, ze jestesmy w najlepszych rekach. Pomimo ogromnych kolejek i wielu pacjentek Pan dr zawsze poswieca kobiecie tyle uwagi, ile w danej chwili potrzebuje. Wizyty trwaja krotko, za to sa bardzo rzeczowe i jest czas na zadawanie pytan. Za kazdym razem jest ze mna partner i wspolnie ogladamy naszego synka na monitorze podczas badania usg. W szpitalu jest rownie mily i fachowy i nietylko dla"swoich" prywatnych pacjentek. Wsrod lekarzy i pielegniarek budzi szacunek i bardzo dba o wizerunek oddzialu. W szpitalu mozna poczuc sie jak w dobrej klinice. Bylam w pokoju 3 osobowym z lazienka, lozka sterowane elektrycznie, bardzo mile i cieple pielegniarki i polozne, zespol lekarzy bez zarzutow, zyczliwe podejscie i u wiekszosci wspaniale poczucie humoru. Jedyny minus to jedzenie, wg mnie za male porcje i do tego zupelnie bez przypraw. Minusem jest tez brak stolowki szpitalnej czy kawiarenki, w ktorej mozna byloby sie posilic i spedzic czas z odwiedzajacymi. TV w pokojach jest, aczkolwiek platna, 6zl za 12 godz. Wizyty bliskich nieograniczone czasowo. Serdecznie polecam!!!

Nigdy bym nie zamieniła tego lekarza na innego . Ufam mu bezgranicznie . Niezależnie czy to wizyta w szpitalu, czy prywatnie zawsze rzeczowy , miły . Dzięki niemu mam swoją córeczkę

Nastawiony jest tylko na kasę. Dziewczyny, odradzam.

Nastawiony jest tylko na kasę. Dziewczyny, odradzam.

jezeli chca pania aby wasze dziecko urodzilo sie zywe a tym bardziej zdrowe omijajcie szpital w sulechowie i tego lekarza !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Naprawdę wspaniały lekarz polecam polecam i jeszcze raz polecam.

Naprawdę wspaniały lekarz polecam polecam i jeszcze raz polecam.

Po prostu lekarz z prawdziwego zdarzenia. Można śmiało wszystkim polecić. Badania przeprowadza kompleksowo, jest bardzo delikatny. Jest miły i uprzejmy.