dr Krzysztof Rzewuski

Pan Doktor Rzewuski jest wybitnym specjalistą ortopedą. Po moim wypadku motocyklowym miałem połamane kolano (12 kawałków kłykcia kości piszczelowej...). Pan Doktor poskładał mi to kolano tak, że mam pełny zakres ruchu i żadnych dolegliwości - z drugim, "zdrowym" kolanem mam więcej problemów. Serdecznie polecam.

Serdecznie polecam.

Po dwóch latach przenikliwego bólu kolana i wizytach u kilku specjalistów dopiero Pan dr "wybawił" mnie z tego bólu. Za co jestem niezmiernie wdzięczny i z uwagi na swoje i nie tylko kolanowe dolegliwości zdecydowanie polecam Pana Dr.

Nie polecam tego lekarza. Miałam sześć operacji na kręgosłup szyjny I lędzwiowy. Stabilizacje i okazało się po rezonansie że nie ma stabilizacji.

Najwspanialszy lekarz który mnie leczy od lat a mam 78 lat i wiele dolegliwości. Każda wizyta u Doktora daje szanse na wyzdrowienie. Pan Doktor jest lekarzem z powołania. Ogromny szacunek dla dla Jego pracy.

Każda wizyta u Doktora daje szanse na wyzdrowienie.
Pan Doktor jest lekarzem z powołania.
Ogromny szacunek dla dla Jego pracy.

Dr. Rzewuski nie pomógł, wręcz zbagatelizował mój przypadek. Co spowodowało pogorszenie mojego stanu zdrowia i większych problemów zdrowotnych. Po konsultacji z innym lekarzem, okazało się, że już dawno powinnam być operowana, a doktor przedłużył sprawę. Kto ma problemy z kręgosłupem - zdecydowanie odradzam.

Genialny ortopeda, z ktorym miewam kontakty od lat, z powodu chorob moich wlasnych i moich dorslych dzieci. Szczerze polecam tego lekarza mimo, ze jest szorstki w obejsciu. Swietny ortopeda!! Dla mnie jest Rzewuski, potem dlugo dlugo nic, a potem reszta otropedow.

Polecam wszystkim Pana Doktora Rzewuskiego. Jest wybitnym specjalistą, wyczulonym na cierpienie pacjenta i chętnym do natychmiastowej pomocy. Byłam z wizyta z powodu bólu lewej reki.Okazało się że jest to uwięźnięty nerw w łokciu. Ból niesamowity i coraz to większy. Zalecana przez innych lekarzy rehabilitacja nie miała sensu a wręcz mogła być szkodliwa na tym etapie.Natychmiastowa diagnoza i operacja w bardzo krótkim czasie to był ratunek dla mnie.Zaskoczyła mnie szybkość i pewność decyzji lekarza. Wizyty kontrolne po operacji są świadectwem, ze lekarz nie porzuca pacjenta, ale do końca pomaga w odzyskaniu zdrowia.Polecam z całą odpowiedzialnością.

Super lekarz, kompetentny, sympatyczny i konkretny. Operował kolano mojej córki, w ciągu trzech tygodni już chodziła. Godny polecenia.

Niestety mam nieprzyjemne doświadczenia z dr. Rzewuskim. Wykonał operację nie na to, co trzeba - zastosował złą metodę do mojego schorzenia, która nie pomogła, a tylko pogorszyła sprawę. Chodziłam przez pół roku ze spuchniętą i obolałą, bardziej niż przed operacją, stopą. Rozwiązaniem tego problemu okazała się druga, zupełnie inna operacja, u innego specjalisty. Dr Rzewuski ma też, wg mnie, bardzo złe podejście do pacjenta. Bagatelizował mój problem, stwierdzając że "człowiek rodzi się i umiera w bólu". Zdecydowanie odradzam leczenie u dr. Rzewuskiego.

Pan Doktor w 2012 r. przeprowadził 2 operacje mojego kolana po uraziie jakiego doznałem na nartach. Miałam zerwane wiezadlo MCL. Wróciłam do pełnej sprawności. Pan Doktor dokonał blyskawicznej diagnozy i udanych zabiegów . Leczenie przebiegało b. sprawnie. Jeszcze raz serdecznie dziękuje za okazanie serce i pomoc w powrocie do zdrowia - Magda Talar