dr Krzysztof Rzewuski

Ortopeda

Genialny ortopeda, z ktorym miewam kontakty od lat, z powodu chorob moich wlasnych i moich dorslych dzieci. Szczerze polecam tego lekarza mimo, ze jest szorstki w obejsciu. Swietny ortopeda!! Dla mnie jest Rzewuski, potem dlugo dlugo nic, a potem reszta otropedow.

Polecam wszystkim Pana Doktora Rzewuskiego. Jest wybitnym specjalistą, wyczulonym na cierpienie pacjenta i chętnym do natychmiastowej pomocy. Byłam z wizyta z powodu bólu lewej reki.Okazało się że jest to uwięźnięty nerw w łokciu. Ból niesamowity i coraz to większy. Zalecana przez innych lekarzy rehabilitacja nie miała sensu a wręcz mogła być szkodliwa na tym etapie.Natychmiastowa diagnoza i operacja w bardzo krótkim czasie to był ratunek dla mnie.Zaskoczyła mnie szybkość i pewność decyzji lekarza. Wizyty kontrolne po operacji są świadectwem, ze lekarz nie porzuca pacjenta, ale do końca pomaga w odzyskaniu zdrowia.Polecam z całą odpowiedzialnością.

Super lekarz, kompetentny, sympatyczny i konkretny. Operował kolano mojej córki, w ciągu trzech tygodni już chodziła. Godny polecenia.

Niestety mam nieprzyjemne doświadczenia z dr. Rzewuskim. Wykonał operację nie na to, co trzeba - zastosował złą metodę do mojego schorzenia, która nie pomogła, a tylko pogorszyła sprawę. Chodziłam przez pół roku ze spuchniętą i obolałą, bardziej niż przed operacją, stopą. Rozwiązaniem tego problemu okazała się druga, zupełnie inna operacja, u innego specjalisty. Dr Rzewuski ma też, wg mnie, bardzo złe podejście do pacjenta. Bagatelizował mój problem, stwierdzając że "człowiek rodzi się i umiera w bólu". Zdecydowanie odradzam leczenie u dr. Rzewuskiego.

Pan Doktor w 2012 r. przeprowadził 2 operacje mojego kolana po uraziie jakiego doznałem na nartach. Miałam zerwane wiezadlo MCL. Wróciłam do pełnej sprawności. Pan Doktor dokonał blyskawicznej diagnozy i udanych zabiegów . Leczenie przebiegało b. sprawnie. Jeszcze raz serdecznie dziękuje za okazanie serce i pomoc w powrocie do zdrowia - Magda Talar

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Pruszków"?

Premium Medical
Kobielska 23/BR3
LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)
Centrum Medyczne CMP Piaseczno

Brańsk

Wysokie Mazowieckie

28 Czerwca 1956 r. 115

LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)