lekarz Krzysztof Sankowski

Urolog

Jak najdalej od tego Pana. Mój ojciec chodził do niego przez ponad rok w Jastrzębiu. Przez przypadek na badaniach w Gliwicach okazało się że ma nowotwór prostaty. Pan Sankowski kasując 100 PLN za wizytę niczego nie wykrył. Całkowity brak profesjonalizmu i wiedzy medycznej. ODRADZAM W 100%.

beznadziejny lekarz nie polecam jast opryskliwy powolny nie potrafi postawić prawidłowej diagnozy

Bardzo dobry specjalista, rzeczowy, poważnie traktuje pacjentów. Jest wprawdzie nieco opryskliwy i łatwo go zdenerwować (to już kwestia usposobienia a nie kompetencji), ale zleca wszystkie potrzebne badania i tłumaczy chorobę, USG wykonuje w swoim gabinecie przy ul. Wrocławskiej. Nie zbywa pacjentów w przeciwieństwie do wielu innych lekarzy. Gdyby nie dr Sankowski, to pewnie nigdy nie dowiedziałbym się o podwyższonym poziomie kreatyniny, a co za tym idzie o przewlekłej niewydolności nerek. Mój poprzedni urolog powierzchownie potraktował moje dolegliwości, dlatego też zmieniłem go na dr Sankowskiego, którego mi polecono i absolutnie nie żałuję.