lek. dent. Krzysztof Sas

Bardzo dobry specjalista. Polecam go wszystkim znajomym. Najpier orientuje sie w czym jest problem. Pozniej tlumaczy co jest nie tak i w jaki sposob leczenie bedzie wygladac, oraz podaje dokladny kosztoryt. Bardzo mily i przyjemny, nigdy nie podnosi glosu na pacjenta. POLECAM!!!

Poleciłabym każdemu tego lekarza. Jest miły, uprzejmy, potrafi rozbawić i pomóc pacjentowi się rozluźnić. Ale najważniejsze jest to, że jest naprawę bardzo dobry w tym co robi i pracuje z pasją. Oby więcej takich lekarzy!

Zdecydowanie nie polecam tego "lekarza", ewidentnie zależało mu tylko na pieniądzach i czasie ponieważ spieszył się jakby siedział dosłownie na gorącym krześle...już na pewno nie trafie do gabinetu gdzie ten :lekarz" udziela swoich usług, z reszta koleżanka która mi go poleciła także już do niego nie zawita, obie mamy poważne podejrzenie co do jego umiejętności

Dr Krzysztof Sas, to moim zdaniem niezwykle miły, uprzejmy i bardzo kompetentny lekarz. Dzięki niemu wizyty u dentysty zamieniły sie w przyjemnosć. Ma duże poczucie humoru i wiele cierpliwości dla swoich pacjentów. Zawsze wszystko dokładnie objaśni, przedstawi różne warianty. Poleciłam go już kilku osobom z mojej rodziny.

Bardzo miły młody lekarz. Ma podejście do pacjentów dorosłych i dzieci. Nie unika wzroku. Faktycznie ma poczucie humoru . Nawet usuwając zęby potrafi przerażonego delikwentana na fotelu rozbawić.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Szczecin"?

ul. Jacka Malczewskiego 8B/1
71-616 Szczecin